Zeytinburnu Kombi Servis

Zeytinburnu Kombi ServisZeytinburnu kombi servis kombi arıza ve onarımına ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olacaktır. Böylece hizmetleri ile kombileriniz için en güvenilir ve kaliteli hizmeti sağlamaktadır. Kombi cihazları bir evde olmazsa olmaz teknolojik cihazlardan birisi haline gelmiştir. Bu cihazlar ısıtma ve sıcak su desteği sağlayarak hayati kolaylaştıran teknolojik aletler arasındadır.

Kombiler son zamanlarda bir çok alanda aktif olarak kullanılır hale gelen eşyalar arasındadır. Bu eşyalar sıcak su kullanımını ve ısınma yöntemini kolaylaştırmıştır. Kombi bakımı kombi sahibi olan her bireyin mutlaka önemsemesi gereken bir durumdur. Bakım yapılmayan kombilerin ömrü büyük oranda kısalır.

 

Kombi oldukça hassas sistemlerden oluşmaktadır. Kombi kullanımında dikkat etmeniz gereken önemli faktörler yer almaktadır. Kombi cihazlarını çok uzun ömürlü çalışacak duruma getirmek isteyen ve yıllar boyu ilk günkü kalitesi  ile kullanmak isteyen herkes kombilerinin bakım ve onarım işlemlerine özen göstermesi gerekmektedir. Her şeyden önce bir kombi bakımını düzenli olarak yaptırmak, kullanılan alanlarda su ve ortamın sıcak olmasını sağlayacaktır. Zeytinburnu kombi servisi, tüm markalara sahip kombi servis hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Böylece müşterilerinin zor durumda kalmaması için minimum zaman dilimlerinde kaliteli hizmet sağlayarak en iyi kombi servisi olarak hedefler doğrultusunda hareket etmektedir.

 

Kombi Teknik Servis Hizmetleri

Zeytinburnu Kombi servis ve teknik servis ekipleri kombi bakımı ve onarımı anlamında hizmet sağlar. Sağlanan hizmetler herhangi bir kombi markasını ve modellerini kapsamamaktadır. Her markaya ve her model kombi cihazlarına her türlü bakım ve onarım hizmeti profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilir. Alanında deneyim sahibi teknisyenlerin sağlamış olduğu kombi bakım hizmetleri ile kombilerinizin ihtiyacı olan her türlü bakımlar, onarımlar ve temizleme hizmetlerini sizlere en kaliteli şekilde sağlanır. Kombi servisi yakın ya da uzak birçok farklı noktalara hızlı servis hizmeti veren Zeytinburnu kombi sizlerin ihtiyaç duyduğu her türlü teknik desteği sağlayacaktır.

 

 

 

Kombi Servisi Hangi İşlemleri Yapmaktadır?

Zeytinburnu kombi servisi kombileriniz için En kaliteli ve en güvenilir hizmeti sağlamak için çalışmaktadır. Zeytinburnu kombi servisinin kaliteli hizmetlerinden yararlanarak kombilerinizin ömürlerini uzatabilirsiniz. Kombiler yaşam içerisinde en önemli teknolojilerden biridir. Sıcak su ve ısıtma gibi kullanımlar için çok yararlıdır. Bu cihazlar hayat kalitesini arttıran ve kolaylaştıran sistemlere sahiptir evleri ısıtma ve sıcak su kullanımını kolaylaştırmak için birebirdir. Son yıllarda kombilere gösterilen yoğun talep gören ve kullanım alanında artış gösteren ürünlerden birisidir. Kombi evlerde ve iş yerlerinde olmazsa olmaz olan bir teknolojidir. Bundan dolayı kombi bakımı kombi sahibi olan herkes tarafından mutlaka önemsenmesi gereken bir durumdur.

 

Kombi cihazlarını uzun ömürlü hale getirmek isteyen ve yıllar boyu ilk günkü sağlamlığı ile kullanmak isteyen herkes kombilerinin bakım ve onarım işlemlerine özen göstermelidir. Her şeyden önce bir kombi bakımını düzenli olarak yaptırmak, kullanılan alanlarda su ve ortamın sıcak olmasını sağlayacaktır. Kombi cihazları sezon başında ve sonunda bakım yapılması gereken önemli ürünlerdir. Bakım yapılmadığı durumda mutlaka arıza ya da bozulma gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunların önüne geçebilmek için siz de Zeytinburnu kombi servisine ulaşmalısınız.

 

Zeytinburnu kombi servisi Her türlü markalara sahip kombilerin en iyi şekilde kombi servis hizmetini gerçekleştirmektedir. Böylece müşterilerinin zor durumda kalmaması için minimum zaman dilimlerinde kaliteli hizmet sağlayarak en iyi kombi servisi olarak hedefler doğrultusunda hareket etmektedir. Kombi servis ekibi güvenilir ve alanında uzman kişilerden seçilmektedir. Her markaya ve her model kombi cihazlarına her türlü bakım ve onarım hizmeti profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilir. Alanında deneyim sahibi teknisyenlerin sağlamış olduğu kombi bakım hizmetleri ile kombilerinizin ihtiyacı olan her türlü bakımlar, onarımlar ve temizleme hizmetlerini sizlere en kaliteli şekilde sağlanır. Zeytinburnu kombi servisi uzak ya da yakın hiç fark etmeden en hızlı şekilde ihtiyaç duyulan hizmeti sağlamak için hizmetinizdedir

 

 

Zeytinburnu Kombi Servisi İletişim

Zeytinburnu Kombi Ariza ServisZeytinburnu kombi servis ile iletişime geçmek için internet adresinde yazan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz an gezici ekipler kısa sürede hizmet verecektir. Servisler kombileriniz için en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sağlamak için çalışmaktadır. Zeytinburnu kombi servisinin hizmetlerinden yararlanarak kombilerinizin ömürlerini uzatacaktır.

Kombiler son yıllarda en önemli teknolojilerden biri haline gelmiştir. Sıcak su ve ısıtma gibi kullanımlar için çok yararlıdır. Bu cihazlar hayat kalitesini arttıran ve kolaylaştıran sistemlere sahiptir. İş yerlerini ve evleri ısıtma ve sıcak su kullanımını kolaylaştırmak için her zaman tercih edilmektedir.

 

Son yıllarda kombilere gösterilen yoğun talep gören ve kullanım alanında artış gösteren ürünlerden birisidir. Kombi evlerde ve iş yerlerinde olmazsa olmaz olan bir teknolojidir. Bundan dolayı kombi bakımı ve onarımı kombi kullanan herkes tarafından mutlaka önemsenmesi gereken bir işlemdir. Kombi cihazlarını uzun ömürlü hale getirmek isteyen herkes bakım işlemlerini deneyimlemelidir. Aynı zamanda yıllar boyu ilk günkü sağlamlığı ile kullanmak isteyen herkes kombilerinin bakım ve onarım işlemlerine özen göstermelidir.

Her şeyden önce bir kombi bakımını düzenli olarak yaptırmak, kullanılan alanın konforlu bir şekilde suyun ve ortamın sıcak olmasını sağlayacaktır. Kombi cihazları sezon başında ve sonunda bakım yapılması gereken önemli ürünlerdir. Bakım yapılmadığı durumda mutlaka arıza ya da bozulma gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunların önüne geçebilmek için siz de Zeytinburnu kombi servisine ulaşmalısınız.

 

Zeytinburnu kombi servisi Her türlü markalara sahip kombilerin en iyi şekilde kombi servis hizmetini gerçekleştirmektedir. Böylece müşterilerinin zor durumda kalmaması için minimum zaman dilimlerinde kaliteli hizmet sağlayarak en iyi kombi servisi olarak hedefler doğrultusunda hareket etmektedir. Her markaya ve her model kombi cihazlarına her türlü bakım ve onarım hizmeti profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilir. Alanında deneyim sahibi teknisyenlerin sağlamış olduğu kombi bakım hizmetleri ile kombilerinizin ihtiyacı olan her türlü bakımlar, onarımlar ve temizleme hizmetlerini sizlere en kaliteli şekilde sağlanır.

 

 

En Yakın Kombi Servisi

Zeytinburnu kombi servis hizmetleri en yakın kombi servisi arayışında olduğunuzda hizmet sağlayacaktır. Mekanın uzak ya da yakın hiç fark etmeden en hızlı şekilde ihtiyaç duyulan hizmeti sağlamak için hizmetinizdedir. Zeytinburnu kombi servisi müşterilerinin talep ve ilgisi doğrultusunda işlerini kusursuz bir şekilde yerine getirerek hizmet vermektedir. Kombilerde çıkan arızayı ve problemi çözümlemek için en kısa sürede onarım gerçekleştirmek için ve sağlıklı bir şekilde kullanılmak amacıyla siz değerli kullanıcılarımıza destek ve bilgi vermek için gerekli olan tüm bilgi ve donanımlara sahiplerdir.

 

Servis hizmetinin kısa olmasının en büyük sebebi servis çalışanlarının alnında uzman ve deneyimli olmasından kaynaklanmaktadır. Her teknolojik cihazda olduğu gibi kombilerde de bakım çok önemlidir. Belirli süre aralıklarında yapılan bakımlar sayesinde oluşabilecek arızaların önüne geçilmesi ve önlenmesi için gereken tedbirler alınmasıyla oluşabilecek arıza engellenebilir. Bu yüzden kombilerin gerekli bakım ve onarım işlemleri aksatılmamalıdır. Kombilerin bakımları da çok önemlidir kombi cihazınızın ömrünü uzatmak için oluşabilecek arızaların önüne geçilmesi için gerekli olan bakımların yapılmasıyla daha sağlıklı ve uzun süreli bir kombi kullanımı sağlanmaktadır. Kombiler hassas oldukları için mutlaka başarılı bir ekibe sahip olan Zeytinburnu kombi servisine başvurulmalıdır.

 

Zeytinburnu Güvenilir Kombi Servisi

Zeytinburnu Kombi ServisiZeytinburnu kombi servis hizmeti anlayışı ile kombiler özellikle kış aylarında durmadan çalışan cihazlardır. Böylece sıcak su ve ısınma ihtiyacınızın tamamını karşılayan bir cihaz olarak kullanılır. Kombi servis hizmetleri olarak hizmet veren Zeytinburnu kombi servisi kullanımı yaparken bakımı ihmal edilmemesi her fırsatta vurgulanmaktadır. Uzun süren arıza çıkmadan kombi kullanımları yapmak istiyorsanız kombinize de iyi bakmanız gerekmektedir.

Çevre dostu olarak bilinen kombi cihazları büyük kentlerin vazgeçilmez bir parçası haline gelmektedir. Kombi kullanılmayan bir hayat bu şehirlerde asla düşünülmez hale gelmiştir. Zahmetsiz bir yöntemle tek bir hareketiniz ile çalışan kombileriniz hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacınızı en iyi şekilde sağlar. Birçok kullanıcı kombi bakımlarını ihmal ettiği için çok daha büyük arıza oluşmasına olanak sağlıyor. Böylece kombi arızalarının birçoğu can ve mal kayıplarına neden oluyor

.

Kusursuz bir kombi servis hizmeti içerisinde bakım, arıza ve onarım gibi unsurlar yer alır. Arıza durumları sonucunda firma 7/24 hizmet verir. Müşteri taleplerine en kısa sürede çözüme ulaştıran firma kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyet gösterir. Firmada herhangi bir arıza ya da bakım için başvurduğunuz zaman ekipler kısa süre içerisinde bulunduğunuz noktaya gelerek sorunu çözüme kavuşturur. Özellikle de kış aylarında hava şartları ve yol durumları bu işi en kısa sürede yapmak için engel olmayacaktır. Bulunduğunuz şehir içerisinde hangi ilçede olursanız olun firma hizmet vermekten asla zorlanmayacaktır.

 

 

Uygun Fiyatlı Kombi Servis Hizmetleri

Zeytinburnu kombi servis hizmetleri en uygun fiyat garantisi sağlar. Uygun fiyata sahip kombi servisleri kombilerinizi uygun fiyat desteği ile kaliteyle buluşturacaktır. Çok soğuk günlerin meydana çıktığı kış mevsiminin olumsuz etkileri bireylerin sosyal yaşamlarını etkilemektedir. Özellikle de yılın her günü soluksuz olarak çalışan kombi cihazları zamanla kombi servisi almanız için size birkaç işaret verecektir. Bu işaretler başında ise kombinin olabildiğince çok gürültülü şekilde çalışması, sizi gece gündüz çıkardığı tuhaf ses ile rahatsız etmesi olabilir. Bu tarz durumu yaşamak ve sosyal yaşamına yansıtmayı hiç kimse istemeyecektir.

 

Kombi sizlere servis ihtiyacı zamanının geldiğiniz yalnızca çıkardığı ses ile belirtmeyecektir. Örnek olarak kombinizden ya da petekten su damlaması da size verilen işaretlerden bazıları denilebilir. Bir diğer önemli sorun ise kombilerinizin düzensiz ısı yayması olacaktır. Peteklerinizde bir yerdeki ısı diğer tarafındaki ısı ile eşit olmayacaktır.

 

Kombide meydana gelen her türlü sorun sonucunda sizlere günün her saati kesintisiz ve kaliteli hizmet veren firma ile kombi servisi hizmetinden her zaman yararlanabilirsiniz. Kombi cihazlarınızda meydana gelen ısıtma, su akıtma, gürültülü çalışmalar gibi sorunlarda direkt olarak iletişim numaralarını kullanarak hızla ulaşabilirsiniz.

 

Kombi cihazları insanların hayatlarında olmazsa olmaz görevleri üstlenmektedir. Sıcak su desteğini kesintisiz bir şekilde size sağlayan kombilerde sorun olduğunu, artık eskisi gibi kısa sürede sıcak su vermemesinden de anlamanız mümkün olacaktır. Sıcak su beklerken litrelerce su boşa akıtarak hem su faturalarınızın kabarık gelmesine hem de doğalgaz faturalarınızın yüksek tutarlarda gelmesine neden olabileceksiniz. Bu durumda hiç kimse parasını sokağa atmak istemeyecektir. Özellikle de görevini tam anlamıyla yerine getirmeyen bir kombi ile yaşam oldukça zor olacaktır.

Tam olarak tükendiğiniz zaman ve çare bulamadığınızda kombinizin dilinden en iyi şekilde anlayan uzman personellere kombinizi emanet edebilirsiniz. Böylece her türlü kombi markasına özel vermiş olunan kombi servisi sizlerin artık rahat bir nefes almasını sağlar. Firma kombi servis hizmeti aldıktan sonra ilk günkü çalışan kombilerinize ulaşacaktır.

Böylece kabarık fatura ödeyerek paranızı sokağa atmaktan tamamiyle kurtulacaksınız. Sadece kombi servis hizmeti vermeyen firma ayrıca yılda en az 2 defa olmak üzere kombinizin tüm bakımı için de ulaşabileceğiniz güvenilir tek firma olmaktadır. Sizin bir telefon ile acil kombi servisi hizmeti veren firma, sizlerin mağduriyetini en kısa sürede gidererek kombinize hayat verecektir. Böylece kesintisiz bir hayat sürdürmenizi sağlayacaktır.

 

 

Kombi Bakımında Mutlaka Yapılması Gereken İşlemler

Zeytinburnu kombi servis ekibi kombilere mutlaka yapılması gereken ilkelere önem vermektedir. Kombi bakım aşamalarında yapılması gereken birçok önemli işlem bulunmaktadır. Kombi, bakımları düzenli olarak yapılması gereken bir işlem olarak yer alır. Bu sebeple beklenmedik bir durumda kombi arızalarının boy göstermesi hazırlıksız yakalanmanıza yol açabilir. Böylece planlarınızın aksamasına ve olumsuz durum ile karşılaşmanıza etki edecektir.

 

Düzenli bir şekilde kombi bakımı yaptırmanız, kombi servisleri olarak dikkat etmek gereken en önemli detay olduğunu vurgulamak faydalı olmaktadır. Her türlü kombi arıza ve bakımı için 7 gün 24 saat müşteri hizmeti temsilcisi ile iletişime geçmek en kısa sürede dönüş yapılarak hizmet verilir. Müşteri memnuniyetine önem sağlanması çalışmaların yürütülmesinde müşteri memnuniyetine odaklı olarak faaliyeti gerçekleştirilmesi ciddi bir önem taşır. Personel güler yüzlü ve müşteri ilişkilerine önem veren yapısı ile ön plana çıkan kurum içi prensiplerin temelini oluşturur.

 

 

Kullanılan her eşyada olduğu gibi kombiler de belirli aralıklarda temizlik ve kontrole ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sayede hem verimle çalışması için ortaya çıkan pürüz ortadan kaldırılır, hem de olası küçük problemler ortadan kaldırılma ile büyük arızaya mahal verilmez. Yine düzenli kombi bakım işlemleri ile olmadık zamanlarda kombilerin arıza yapmasından olumsuz etkilenme sağlanacaktır.

Yıllık olarak en az bir ya da iki defa yapılması gereken kombi bakımı kombi servis hizmetleri olarak üstlenilen hizmetlerin genelini kapsar. Petek temizliği işlemlerinden fanlarının kontrol edilmesine kadar tepeden tırnağa kadar tüm parçalarının elden geçirilmesi ve var ise küçük problemlerin ortadan kaldırılması hedeflenmiştir. Yapılması gereken önemli işlemler ise şu şekildedir:

  • Sıcak ve soğuk su filtresi ile kalorifer temizlenmektedir.
  • Fan sökülerek temizlik yapılmakta ve sonrasında yağlanarak bakım tamamlanması gerçekleştirilmektedir.
  • Öncelikle cihaz verimli çalışmasında etkili olan toz ve kirin temizlenmesi ve arıtılması gerçekleştirilir.
  • Çakmak ayarları yapılması sağlanır.
  • Kombi yanma odası temizlenir.
  • Kombi kalori kapasitesi kontrol edilip gerekli ayarlarının yapılması sağlanacaktır.
  • Tesisat suyunun düzenli olarak kombi servisleri tarafından bakımlarının yapılması ile değiştirilmesi gerekir.
  • Gaz oranı ölçümü yapılarak kontrol edilmesi gerekirse gaz basılması sağlanmalıdır.
  • NTC termostat değeri gözden geçirilmesi ve eğer hassaslığını yitirmiş ise değiştirilme işlemi gerçekleştirilecektir.

 

 

 

Zeytinburnu Kombi Servisi Ücretleri

Gaziosmanpasa Kombi Servisi
gaziosmanpaşa kombi bakımı

Zeytinburnu kombi servis tamir ve bakım fiyatları alınan hizmete göre farklılık gösterebilir. Zeytinburnu kombi arıza ve onarım servisi kombilerinizin tamir edilerek onarılabilmesi için mutlaka profesyonel hizmet sunmaya özen gösterir. Bu güvenli süreç boyunca cihazlarınızın güvenli parça ve işçilik garantili bir biçimde tamir edilebilmesi için Zeytinburnu kombi servis ile çok kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

 

Müşterilerine her zaman kombi bakım ve tamir fiyatları konusunda yüksek standartlarda hizmet sunulmaktadır. Kaliteli, hızlı bir tamirat ve onarım işlemleri sayesinde cihazlarınız gün içerisinde tekrar kullanmaya keyifle devam edebilirsiniz. Kombilerin tamiri ve bakımı konusunda her zaman profesyonel hizmet sunan Zeytinburnu kombi servisi bu süreçte en iyi tamir hizmetini sağlayacaktır. Kombi arıza ve onarım servisi olarak fiyatları konusunda müşterilere her zaman bütçe dostu teklifler sunulmaktadır. Siz de ihtiyaç duyduğunuz her an iletişime geçebilirsiniz. Zeytinburnu kombi Servisi Fiyatları sağlanacak hizmetlere göre değişiklik göstermektedir.

 

Kesin bir fiyat bilgisi verilmesi için yapılan işlemlerin belirli olması gerekmektedir. Kombilerin bakım işlemleri her yıl olmasa bile en az 2 yılda bir yapılması gerekir. Kombi kullanıcıları fiyatlar yüzünden bakımlardan kaçmak isteyebilir ancak bu fiyatlar oldukça düşük seviyelerde tutulur. Bir fiyat bilgisi almak istenilir ise sadece Zeytinburnu kombi servisi ile iletişim kurmak yeterli olacaktır.

 

Kombi elektronik cihaz olduğu için arıza durumları karşısında ve bakımlarında da her daim uzman tarafından müdahale gerektirmektedir. Kullanıcılar olarak siz yalnızca kombi dış ünite temizliği işlemlerini ya da yüzey olarak dıştaki borularının temizliklerini yapabilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir müdahalede bulunmamalı ve bakım konularında mutlaka servis desteği almanız gerekmektedir. Servis tarafından yapılmayan müdahale çok büyük sorunlara yol açabilecektir. Kombilerin bakımı ve tamiratı oldukça düşük ücretlerden başlar. Ancak arıza onarım sürecinde herhangi bir parça değişimi ortaya çıkar ise fiyatlarda değişiklik gösterebilecektir.

 

Fiyatlarda değişiklik uygulanan işleme ve parça maliyetine göre farklılık gösterebilecektir. Kesin bir fiyat bilgisi edinmek istenilir ise Zeytinburnu kombi servisi ile iletişim kurarak her sorunun cevabı alınabilecektir. Kombiye rutin bakımı yapılmadığı ya da arıza için servis çağrılmadığı zamanlarda kombilerden sağlık bir kullanım beklenilmeyecektir. Aynı zamanda kombilerin tükettiği enerji oranı büyük artış gösterir ve kombilerin ömrü her geçen gün daha çok düşecektir. En sonunda kombiniz tamamen kullanılamaz hale gelerek onarılmayacak bir duruma düşebilecektir. Bütün bu sorunlar yüzünden kombilerin her sene rutin bakımlarını yaptırmak şiddetle tavsiye edilmektedir. Zeytinburnu  kombi servisi bu tarz ücretlendirmeleri oldukça düşük seviyelerde tutmaya özen gösterecektir. Çünkü hiçbir zaman geçim elde ettikleri müşterilerinin haksızlığa uğramalarını istemez. Bunların sebebi de firma müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmak istemeleridir.

 

Kombilere yaptırılan bakım sayesinde kombinin ömrü uzayacaktır. Bu sayede yeni bir kombi almak zorunda kalınmayacaktır. Hiçbir bakım sürecine tutulmayan bir kombinin kullanım süresi gittikçe düşecektir. Bu nedenle kombi da çeşitli arızalar baş gösterebilir. Bütün bu sürecin sonunda ise kombi kullanılamayacak bir hale geldiği için yeni bir kombinin alınması gerekebilir. Bu yüzden kombilerin bakımları en az yılda bir defa yapılacaktır. Kombi arıza servisi sayesinde orataya çıkan arıza en kısa sürede ortadan kaldırılarak kombilerinizi daha uzun ve sağlıklı bir şekilde kullanılmak amacıyla siz değerli kullanıcılarımıza destek ve bilgi vermek için gerekli olan tüm bilgi ve donanımlara sahiplerdir.

 

Kombi arıza servisi yaşanılan arıza sebebini çözümlemek için yanlarında getirdikleri yedek orijinal parçalarıyla değişim yaparak kombinizde oluşan arızayı en sağlıklı en sağlam şekilde ortadan kaldırarak kombi arızası giderilmektedir. Kombi arıza servisi yaşanılan arızaları en kısa sürede onarımını sağlayacaktır. Gelişen teknoloji sayesinde ortaya çıkan yeni kombilerle birlikte farklı farklı türlerde kombi çeşitleriyle birlikte ortaya farklı arızalarda ortaya çıkmaktadır. Bu nedenden dolayı kombilerinizi iyi tanımalıyız ve en uzun süre kullanabilmek için gerekli bilgileri ve önlemleri almak gereklidir.

 

Ortaya çıkan arıza giderilmesi için gelen kombi arıza servislerinden arıza giderilmesi sonrasında ileriki zamanlarda aynı veya başka bir problemle karşılaşmamak için yardıma gelen kombi arıza servisi ekibinden tavsiyeler ile ilerde çıkabilecek arıza ve sorunlarıda ortaya çıkmasını engelleyebilmektedir. Yayalar Kombi Servis hizmetleri sorunsuz bir kış geçirmenizi diler..

 

Bir cevap yazın