Warmhaus Kombi Servisi İstanbul Avrupa yakasının en kapsamlı kombi teknik servisi olarak hizmet veren Yaylar Soğutma, deneyimli teknik personeli ve kaliteli hizmeti sayesinde bacalı kombi, hermetik kombi, yoğuşmalı kombi ve diğer kombilerin tamirinde kısa süre içinde sonuç almaktadır. Bu sayede servis ağını genişleterek Avrupa yakasındaki ilçelerin mahallelerine kadar hizmet götürmektedir. Türkiye’nin 5 büyük ısıtma üreticilerinden biri olan Warmhaus, kombi sistemleri üretiminde önde gelen bir markadır. Bu markayı kullananlar Warmhaus kombi servisi firmalarında ihtiyaç duyacaklardır. Bazen arızaların giderilmesi bazen de kombi bakımı için ortaya çıkan bu ihtiyaçlar karşısında servisimiz Warmhaus kombi arıza sorunlarınızda sizlere garantili çözümler sunmaktadır. Kombi servisi alanında uzman teknisyenleri ile hizmet veren firmamız, birçok farklı marka ve modeldeki kombinin bakım ve onarımını da gerçekleştirmektedir.

Warmhaus Kombi Onarım

Warmhaus kombinizin arızalanması durumunda firmamızdan profesyonel destek alarak sorunlarınızı en kısa sürede çözmüş olursunuz. Servis ekibimiz adresinize intikal ettikten sonra ilk olarak kombi kontrol edilir ve arızanın nereden kaynaklandığı tespit edilir. Daha sonra sorunlu olan bölgede onarım çalışması yapılır. Eğer onarımı mümkün değilse parça değişimi yapılır. Warmhaus kombi onarım süreci bittikten sonra, kombinin elektrik bağlantıları, fan ve bar basıncı kontrol edilerek işlemler tamamlanır. Firmamız Warmhaus kombilerinizde meydana gelen arızaları çok kısa bir sürede çözüme kavuşturmaktadır. Bunun yanı sıra uygun fiyat avantajları ile tamir ve bakım hizmeti veren firmamız, sunmuş olduğun servis hizmetine de 1 yıl garanti vermektedir.

Warmhaus Kombi Bakım

Warmhaus kombi arızalarında çözüm üreten firmamız aynı zamanda kombi bakım hizmeti de vermektedir. Yılda en az bir kez yapılması gereken kombi bakımı genellikle sonbahar aylarında yapılmaktadır. Warmhaus kombi bakım hizmeti de veren firmamız sırasıyla aşağıdaki aşamaları takip etmektedir.

  • İlk yapılan şey, sıcak su v e kalorifer tesisatının kontrolüdür,
  • Daha sonra kombinizin su sızdırıp sızdırmadığı kontrol edilir,
  • Kombi içi açılarak tozlanma durumu kontrol edilir ve tozlanma varsa ekibimiz tarafından tozlar temizlenir,
  • Yanma odasındaki brülörün temizliği yapılır,
  • Elektrik bağlantıları kontrol edilir,
  • Kombi baca fanı kontrol edilir ve temizlenir,
  • Genleşme tankı kontrol edilir ve su basıncı 1,5 bar seviyesine getirilir,
  • Son olarak kalorifer geri dönüş hattındaki filtreler temizlenerek işlem tamamlanır.