Kurulduğumuz günden bu güne kadar siz değerli müşterilerimize profesyonel olarak Vaillant kombi servisi arıza ve bakım hizmetleri sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız sizlere çözüm üretmektedir. Vaillant kombilerin arıza yapmalarının başında, periyodik bakımlarının zamanında yapılmaması gelmektedir. Bakımı yapılmayan kombilerin zamanla aşınan parçaları ve oluşabilecek tıkanıklıklar arızaya sebep olmaktadır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için özel kombi servisi olarak hizmet veren firmamızdan destek alarak kombilerinizin bakımlarını zamanında yaptırmalısınız.

Vaillant kombi arızaları birçok nedene bağlı olarak gerçekleşmektedir. Baca sisteminden kaynaklı bir sorun olabilir. Bu cihazlar elektronik beyinler vasıtasıyla çalışırlar. Bu elektronik kartlarda oluşabilecek olan arızalar kombinin çalışmasını engelleyebilir. Bununla birlikte eşanjör, üç yollu vana gibi sistemin diğer parçalarında da arızalar oluşabilir.

Vaillant Kombi Onarım

Avrupa yakasındaki ilçelere ve bunların mahallelerine kadar hizmet götüren firmamız, kombilerinizin arıza ve onarım hizmetlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Firmamız Vaillant kombi onarım hizmeti verirken, özellikle parça değişimi gerektiği durumlarda sizleri bilgilendirerek, sizlerin talebi doğrultusunda parça değişimini gerçekleştirmektedirler. Yapılan parça değişimleri kesinlikle orijinal yedek parça kullanılarak yapılmaktadır. Gerçekleştirmiş olduğumuz onarım ve parça değişimi için servisimiz 1 yıl garanti vermektedir. Bu bir yıl içerisinde aynı parçadan meydana gelebilecek arızalarda firmamız ücretsiz olarak parçayı değiştirme garantisi vermektedir. Web sitemiz üzerinden ya da telefon numaralarımızdan müşteri hizmetlerimizi arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Vaillant Kombi Bakım

Yaz aylarında uzun süre çalışmayan kombiler kış aylarında çok daha fazla çalışacağı için arıza verebilirler. Bu nedenle kış aylarına girmeden önce Vaillant kombi bakım hizmeti almalısınız. Kombi cihazınızın bakımı için mutlaka işinin ehli bir firmadan destek almalısınız. Piyasada bu işi yapan birçok firma bulunmaktadır. Ancak, bu işi hem çalışanları ve hizmet anlayışı ile profesyonel olarak yapan Yayalar Soğutma  adlı firmadan destek almalısınız. Firmamız kombi özel servisi olarak sizlere kombi arıza ve bakımı konusunda uzman teknik personeli ve kaliteli ekipmanları ile hizmet vermektedir. Bu güne kadar sunmuş olduğumuz hizmetler ile müşterilerimizden olumlu geribildirimler alarak yeni müşterilerimiz için referanslarımızı arttırmış bulunmaktayız.