Hayatımızın her anında yaşamımızın bir parçası haline gelen kombi ısıtma sistemlerinden tam anlamıyla randıman alabilmek için periyodik bakımlarının zamanında yapılması gerekmektedir. Kombi sistemleri çalışma özelliklerinden dolayı dış etkenler karşısında ağırlaşmaya ve randımanı düşmeye başlar. Termoteknik kombi servisi olarak kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı içerisinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamız, her türlü kombi arızanızda hızlı ve pratik bir şekilde sizlere hizmet vermektedir. Yaylar soğutma olarak Avrupa yakasındaki ilçelerin tümüne hatta mahallelerine hizmet götüren firmamız Termoteknik Kombi arıza problemlerinizde garantili teknik destek vermektedir. Servisimizden almış oldunuz hizmet ve değişen yedek parçanız için 1 yıl servis garantisi vermekteyiz.

Termoteknik Kombi Onarım

Termoteknik marka kombilerinizin hangi modelde olursa olsun arıza, bakım ve onarım hizmetlerini, uzman teknik kadromuz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile gerçekleştirmekteyiz. Yeni çıkan modeller hakkında tüm teknik personelimiz yıl içinde eğitimlere tabi tutularak, tüm modelleri arızaları giderecek yetkinliğe getirilmektedir. Termoteknik kombi onarım hizmeti veren firmamız, sizlere bir telefon kadar yakındır. Telefon ile bize ulaştıktan sonra operatörlerimiz arıza kaydınızı oluştururlar ve saha ekiplerine iletirler. Tam donanımlı araçlar ile sahada görev alan mobil ekiplerimiz işin ve malum İstanbul trafiğinin yoğunluğu göz önüne alındığında en geç 24 saat içerisinde adresinizde hazır bulunurlar. Öncelikle sizin şikayetinizi dinleyen ekibimiz, daha sonra kombinizin ana göstergesi üzerinde yer alan arıza koduna bakarlar ve kombinize müdahale ederler. Gerekirse parça değişimi yapılır ve çok kısa bir sürede kombiniz çalışır vaziyette size teslim edilir.

Termoteknik Kombi Bakım

Kombi cihazının verimli çalışması, arıza yapmaması ve faturalarınızın yükselmemesi için kombi bakımı yatırılması gerekmektedir. Kombi cihazlarının bakımları senede bir kez yapılması gerekmektedir. Termoteknik kombi bakım sonbahar mevsiminin başlangıcında her yıl mutlaka bir kez yapılmalıdır. Özellikle soğuk kış günleri gelmeden kombinizin incelenip gerekli bakımlarının yapılması ve meydana gelebilecek olan büyük arızaların önceden tespit edilerek arızayı ve maliyeti minimum seviyeye indirerek cihazın ömrünü uzatmış olursunuz. Komi bakımını mutlaka konusunda uzman ve profesyonel anlamda hizmet veren firmalara yaptırmalısınız. Firmamız kombi özel servisi olarak sizlere uzun yıllardır profesyonel hizmet veren firmamızdan destek alabilirsiniz.