Uzman teknik kadromuz ile haftanın 7 günü sizlere Termodinamik kombi servis hizmeti vermekteyiz. Müşteri memnuniyetine özen gösteren firmamız eğitimli teknisyenlerimiz ve teknikerlerimiz ile son derece profesyonel olarak teknik servis hizmeti vermekteyiz. Yayalar Soğutma olarak firmamıza 7/24 telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Termodinamik marka kombi arızalarınızda ihtiyaçlarınız doğrultusunda kalitemizden ödün vermeden hizmet veren firmamız arıza ve bakım ile ilgili kaliteli çözümler sunarken kombilerinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Termodinamik kombi arıza için evinize gelen teknik ekibimizden kombiniz ile alakalı her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Deneyimli teknik personellerimizin tek hedefi müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Sizlerin her konudaki sorularınıza cevap verecek yetkinliğe sahip olan teknisyenlerimizden destek alabilirsiniz.

Termodinamik Kombi Onarım

Kombi arızası sebebiyle tarafımıza servis talebinde bulunduğunuzda, sizinle telefonda görüşen operatörlerimiz arıza kaydınızı sahadaki mobil ekiplerimize iletirler. Araçları tam donanımlı olarak hizmet veren mobil ekiplerimizin araçlarında her modeldeki kombinin yedek parçası bulunmaktadır. Termodinamik kombi onarım hizmeti için adresinize gelen teknik ekiplerimiz öncelikle şikâyetinizi dinleyerek kombi arızanızı anlamaya çalışırlar. Daha sonra kombiye müdahale eden ekibimiz kombinizin onarımını gerçekleştirirler. Parça değişimi gerektiren durumlarda sizin onayınız ile parça değişimi gerçekleştirilir. Parça değişimleri kesinlikle orijinal yedek parça kullanılarak gerçekleştirilir. Kombinizin onarımı tamamlandıktan sonra hazırlanan servis formu size teslim edilir. Bu servis formu ile yapılan servis hizmeti ve değişen yedek parça 1 yıl servis garantimizdedir.

Termodinamik Kombi Bakım

Doğalgaz fiyatlarına sürekli zam gelirken ve faturalardaki rakamlar giderek büyürken kombilere bakım yaptırmak oldukça büyük önem taşımaktadır. Kombinize bakım yaptırdığınız zaman verim artacak ve kullandığınız doğalgaz miktarı da düşecektir. Bu da doğal olarak faturanıza yansıyacaktır. Termodinamik kombi bakım hizmeti veren firmamız siz değerli müşterilerimizin her modeldeki kombisine bakım hizmeti vermektedir. Bakım hizmeti için adresinize gelen teknik ekiplerimiz öncelikle sıcak su ve kalorifer yanma durumunuzu kontrol ederler. Daha sonra kombi cihazının içi açılarak tozlanma durumu kontrol edilir ve tozlu ise temizlenir. Yanma odasında bulunan brülör temizlenir. Ardından elektrik kabloları ve bağlantı noktaları kontrol edilir. Baca fanı ve genleşme tankının kontrol edilmesinden sonra kalorifer dönüş hattındaki filtreler temizlenir.