Tüm marka ve modeldeki kombilerinize profesyonel kadromuz ile tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz. Yayalar Soğutma olarak sunmuş olduğumuz geniş hizmet ağı ile siz değerli müşterilerimizin Sanica markalı kombilerinize arıza, bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Sanica kombi servisi ihtiyacınız olduğunda bizleri teflon numaralarımızdan arayarak operatörlerimize arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Arıza kaydınız anında saha ekiplerimize iletilir. İşin yoğunluğuna göre teknik ekibimiz en geç 24 saat içinde adresinize gerek sizlere hizmet verir. Sanica kombi arıza sorunlarınıza garantili çözüm üreten teknik ekibimiz, müşteri memnuniyetini esas alarak sizlerin memnuniyetini sağlamaktadır. Doğalgaz ile ve elektrik ile çalışan kombilerin onarımı mutlaka işinin ehli kimselere yaptırılmalıdır. Bu konuda teknik servis çalışanlarımız sertifikalı ustalardan oluşmaktadır.

Sanica Kombi Onarım

Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen kombiler için teknik destek ve servis hizmeti sunmaktayız. Firmamız kombi servisi olarak çalışan uzman teknik kadrosu ile her konuda müşterilerimize teknik destek vermekteyiz. Firmamız bünyesinde yapılan servis hizmeti ve değişen parçalar 1 yıl servis garantimizdedir. Sanica kombi onarım konusunda özel kombi servisi olarak faaliyet gösteren firmamız, müşteri odaklı yaklaşımı ile gerekli olan kontrolleri yaptıktan sonra sorun a da sorunlar hakkında müşterileri bilgilendirir. Teknik personelimiz onarım hizmetini büyük bir titizlik ile gerçekleştirerek, son kontrolleri de tamamladıktan sonra kombinizi çalışır vaziyette size teslim eder.

Sanica Kombi Bakım

Kombi cihazlarının kışın ortasında sürpriz arızalar yapmaması ve uzun ömürlü olmaları için periyodik olarak yılda en az bir defa bakımlarının yaptırılması gerekir. Firmamız, Sanica kombi bakım hizmetleri konusunda uzman teknisyenleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile uzun yıllardır kombi özel servisi olarak hizmet vermektedir. Kombi bakımı için talepte bulunduğunuzda evinize gelen teknik ekibimiz sadece kombinize bakım yapmakla kalmaz, aynı zamanda peteklerinizin temizliğini e gerçekleştirirler. Kombi bakım ve petek temizliği birlikte yapıldığında olası arızalarında önüne geçilmiş olur. Kombi ve petek temizliği yapıldıktan sonra kombilerinizin arıza yapma ihtimali azalacak ve kombinizin ömrü uzayacaktır. Kombi bakım hizmetlerimizden faydalanmak için servisimizi telefon numaralarımızdan arayarak randevu almalısınız.