Yıllardır bünyesinde bulundurduğu uzman teknisyen kadrosu ile teknik hizmet ve satış sonrası servis hizmeti konusunda ayrıcalıklı bir firma olan Yaylar Soğutma, uzun yılların vermiş oluğu bilgi birikimi ve kaliteli hizmet anlayışı ile garantili ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Protherm kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için servis ağımızı genişletmiş bulunmaktayız. İstanbul Avrupa yakasında tüm ilçelere ve mahallerine kadar hizmet götüren firmamız, mobil araçlarımızda bulunan yedek parçalarımız ile ayı gün içerisinde sizlere hizmet sunmaktadır.  Protherm kombi arıza servisi olarak yapmış olduğumuz tüm işlerimizle müşterilerimizden oldukça yüksek memnuniyetler alarak referanslarımızı geliştirmekteyiz. Siz de kombilerinizdeki arıza problemleriniz firmamıza ulaşabilir ve kaliteli ve garantili hizmet almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Protherm Kombi Onarım

Özellikle kış aylarında yoğun olarak kullanılan kombi cihazları yaz aylarında çalışmadan beklemektedir. Bu uzun bekleme süresi sonucu bir sonraki kış çalıştırıldığında çeşitli arızalar meydana gelebilmektedir. Protherm kombi onarım hizmeti veren firmamız, kombilerinizde oluşabilecek tüm arızalarınıza anında müdahale ederek siz değerli müşterilerimizin kışı rahat ve konforlu bir şekilde geçirmesini sağlamaktayız. Kombi özel servisi olarak faaliyet gösteren firmamızı arayıp, arıza kaydı oluşturduğunuzda operatörlerimiz arıza kaydınızı saha ekiplerimize iletirler. Ekiplerimiz, işin ve malum İstanbul trafiğinin yoğunluğuna göre en geç 24 saat içinde adresinizde hazır bulunarak arızanıza müdahale ederler. Yapılan incelemeler sonucu arızanız giderilir. Yedek parça değişimi gerekiyorsa sizin onayınız dâhilinde orijinal yedek parça ile değişim yapılır. Yapılan işlem v parça değişimi için firmamız 1 yıl garanti vermektedir.

Protherm Kombi Bakım

Kombi cihazlarının yılda en az bir kez bakımlarının yapılması gerekmektedir. Özellikle yoğun olarak çalıştığı kış aylarından önce sonbahar aylarında kombilerin bakımlarının yapılması gerekmektedir. Protherm kombi bakım hizmeti veren firmamız, konusunda uzman ve deneyimli teknisyenleri ile kombi arıza, onarım ve bakım hizmetleri vermektedir. Kombim bakımı önemli bir konudur. Kombinize bakım yaptırmadığınız zaman kışın ortasında arıza yapabilir ve bu da soğukta kalmanıza sebep olabilir. Firmamız kombi bakımını yaparken arıza yapması olası parçaların değişimini de gerçekleştirerek sizi olası kombi arızalarından kurtarır. Firmamıza web sayfamız üzerinden ya da telefon numaralarımızdan ulaşarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.