Profilo kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimize deneyimli ve konusunda uzman teknik kadromuz ile kaliteli ve güvenilir servis hizmeti sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışarak, sizlerden gelen olumlu geri bildirimlerle kendimizi daha da geliştirerek sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Yayalar Soğutma olarak kombi sektöründe uzun yılların verdiği tecrübeye sahip olan köklü bir kuruluşuz. Sürekli olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre çözümler üreten firmamız kombi özel servisi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.  Profilo kombi arıza konusunda teknik servis elemanlarımız tüm çalışmalarını büyük bir titizlik ve kalite içerisinde sürdürmektedir. Kombi arızaları genellikle kombilere yapılması gereken periyodik bakımların zamanında yapılmamasından kaynaklıdır.

Profilo Kombi Onarım

Kombi servis sektöründe teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ve sürekli hizmet içi eğitimlerle bu uygulamaları hayata geçiren profesyonel teknik servis ekibimiz Profilo markalı kombilerinizin her türlü arızasında profesyonel çözümler üretmektedir. Profilo kombi onarım sürecinde teknisyenlerimiz daima siz değerli müşterilerimizin şikâyetlerini dinleyerek sizlerin ihtiyaçlarınıza göre onarım hizmetini şekillendirmektedir. Teknik servisimizi arayarak kombi arıza kaydı oluşturduğunuz andan itibaren en geç 24 saat içinde adresinizde hazır bulunan ekiplerimiz arızanın onarılması için çalışmaya başlarlar. Kombinizin kontrollerini tamamlayan ekibimiz arızanın tespitinden sonra onarımını, eğer onarılamayacak bir parça ise parçanın değişimini gerçekleştirirler. Parça değişimi orijinal yedek parça kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Firmamız kesinlikle yan sanayi yedek parça kullanmamaktadır.

Profilo Kombi Bakım

Kombi üreticileri genellikle kombi kullanıcılarına kombilerini belirli periyotlarda bakım yaptırmalarını salık verirler. Kombiler uzun süreli çalışan cihazlardır. Ayrıca doğalgaz ile çalıştığı için can ve mal güvenliği açısından da kombilerin bakımlarının zamanında yapılması gerekmektedir. Profilo kombi bakım hizmeti veren firmamızdan profesyonel bakım hizmeti alabilirsiniz. Tecrübeli teknik personellerden oluşan teknik kadromuz her marka ve modeldeki kombilerin bakımını büyük bir özen içinde yapmaktadır. Kombi bakımı her ne kadar önemli ise bu işi yapan firmanın doğru seçilmesi de bir o kadar önemlidir. Bu nedenle kombilerinizi teslim edeceğiniz firmanın referanslarını kontrol ederek, kombi bakımı konusunda yetkin personellerden oluşan bir firmadan destek almalısınız.