Kaliteli servis anlayışı ve uygun fiyat avantajları ile uzun yıllardır Maktek markalı kombi kullanıcılarının bir numaralı tercihi olan Yayalar Soğutma, İstanbul Avrupa yakasındaki tüm ilçelere uzman ve eğitimli ekibi ile kombi servisi hizmeti vermektedir. Maktek kombi servisi olarak sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek ve sürekli hizmet içi eğitimler vererek bu gelişmeleri uygulamaya geçiren teknik servis ekibimiz kombilerinizde oluşan her türlü arızayı ve sorunu profesyonelce çözmektedir. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için hizmet ağını genişleten firmamız Avrupa yakasında özel kombi servisi olarak hizmet vermektedir. Maktek kombi arıza hizmeti veren firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Maktek Kombi Onarım

Kombi cihazları elektrik, su ve doğalgaz ile çalışan kompakt cihazlardır. Bu cihazların belirli zamanlarda arıza yapmaları da oldukça doğaldır. Genellikle kombi bakımlarının periyodik olarak yapılmaması arızalara neden olabilmektedir. Bu nedenle cihazlarınıza kış girmeden sonbahar aylarında bakım yaptırmalısınız. Bakım yapılmayan cihazlar çeşitli arızalar yapabilir. Firmamız, profesyonel anlamda Maktek kombi onarım hizmeti veren bir firmadır. Kombi cihazlarınızda yaşadığınız her türlü sorun ve arızada servisimizden teknik destek alabilirsiniz. Konusunda uzman ve teknik yetkinliğe sahip olan personelimiz kombi cihazlarınızın arızalarına profesyonel çözümler üretmektedir. Firmamızdan teknik destek almak için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir ve arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Maktek Kombi Bakım

Servisimiz, İstanbul Avrupa yakasındaki ilçelere kombi bakım, onarım hizmeti vermektedir. Hatta servis ağımızı daha da geliştirerek mahallelere kadar servis hizmeti götürmekteyiz. Maktek kombi bakım için servisimize başvurduğunuzda teknik ekibimiz verdiğiniz adrese en geç 24 saat içerisinde ulaşır. Tecrübeli ve konusunda uzman teknisyenlerimiz kombinize büyük bir titizlikle bakım hizmetini gerçekleştirirler. Kombi bakımı sırasında ileriki zamanlarda arızalanması olası bir parça varsa, size bilgi verilir ve değişim önerisinde bulunulur. Sizin talebiniz üzerine bu para orijinal yedek parça ile değiştirilerek kombiniz çalışır vaziyette size teslim edilir. Kombi özel servisi olarak hizmet veren firmamız, verdiği servis hizmetine ve değişen yedek parçaya 1 yıl servis garantisi vermektedir. Bu bir yıl içinde aynı parçadan dolayı yaşanan sorunlarda ücretsiz servis hizmeti verilmektedir.