Kiturami Kombi Servisi Yaşam alanlarımızda günümüzün bize getirdiği kolaylıklardan biri de kombilerdir. Kombiler hem ısınmada hem de sıcak su temininde önemli bir yere sahiptir. Kombi cihazları sıcak su üretmede ve ısınma ihtiyacımızı karşılamada bizlere hizmet veren pratik araçlardır. Bu nedenlerden dolayı kombilerde oluşabilecek olan arızalar veya bakımlarının zamanında yapılmaması bazı olumsuz sorunlara neden olabilmektedir. Yayalar soğutma olarak kombilerinizin en güvenilir dostu olarak Kiturami kombi servisi olarak hizmet vermekteyiz. Kombilerinizde oluşabilecek her türlü arızada firmamızdan teknik destek alabilirsiniz. Kiturami kombi arıza sorunlarında teknik personelimiz her modeldeki kombinizin tamir ve onarım hizmetini vermektedir. Bunun için yapmanız gereken telefon numaralarımızdan bizleri arayarak arıza kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

Kiturami Kombi Onarım

Firmamızı arayarak arıza kaydı oluşturduğunuzda, operatörlerimiz tarafından arıza kaydınız sahadaki teknik ekibimize bildirilir. Mobil teknik ekibimiz elindeki işin durumuna göre sizlere en geç 24 saat içerisinde dönüş yaparlar ve randevu alırlar. Belirtilen saatte adresinize gelerek kombinizin arızasına müdahale ederler. Kiturami kombi onarım hizmetleri konusunda oldukça deneyimli bir kadroya sahip olan ekibimiz, müşteri memnuniyeti esasına uygun olarak siz değerli müşterilerimizin kombi arızalarını giderirler. Arıza için evinize gelen teknik ekibiz öncelikle sizin şikayetlerinizi dinledikten sonra kombi ana ekranı üzerindeki arıza koduna bakarak kombiye müdahale eder. Kombinizin onarımını kısa süre içerisinde gerçekleştiren ekibimiz, sizlerin kış ortasında mağdur olmanızı engellemiş olurlar.

Kiturami Kombi Bakım

Kombi bakımı ciddiyet gerektiren ve büyük bir titizlikle yapılması gereken bir konudur. Doğalgaz ve elektrik ile çalışan kombilerin, can ve mal güvenliği açısından akımlarının düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Kiturami kombi bakım hizmeti veren firma personellerimiz konusunda uzman ve deneyimli ve sertifikalı teknisyenlerden oluşmaktadır. Bu sayede kombilerinize güvenli ellerde bakım hizmeti verilmektedir. Bakım için evinize ya da iş yerinize gelen ekibimiz, öncelikle sıcak su ve peteklerin ısınmasını kontrol ederler. Kombi bakımı denilince sadece kombilere yapılan bakım olarak algılanmaması gerekmektedir. Komple tesisata ve peteklere de bakım yapılır ve temizlikleri yapılır. Bu sayede kombinizden daha fazla verim elde eder ve daha az fatura ödemiş olursunuz.