Firmamız, Avrupa yakasında Immergas kombi teknik servis ve bakım hizmeti sunmaktadır. Kombilerinizde oluşabilecek her türlü arıza taleplerinize hızlı bir şekilde cevap vermekteyiz. Immergas kombi servisi olarak sizlere profesyonel bir servis deneyimi sağlamaktayız. Profesyonel teknik ekibimiz kombi cihazınızın problemini kısa süre içinde giderecektir. Yayalar soğutma olarak tarafımıza bildireceğiniz tüm kombi arıza kayıtlarınız teknik servisimiz tarafından incelenerek sizlere geri dönüş yapılacaktır. Immergas kombi arıza sorunlarınızda servisimiz sizlere garantili olarak hizmet verecektir. Servisimizden aldığınız servis hizmetleri ve arızalı parçanın değişimi 1 yıl servis garantimiz altındadır. Firmamız en yoğun zamanlarda bile müşteri önceli sağlayarak sizlerin mağdur olmasını önlemek için sürekli olarak hizmet vermektedir.

Immergas Kombi Onarım

Kombilerinizde oluşan arızalarda firmamızı arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Arıza kaydınızı alan operatörlerimiz, kaydınızı ivedilikle saha ekiplerine iletirler. Tam donanımlı araçlar ile sahada görev yapan teknik servisimiz, en geç 24 saat içerisinde adresinize gelerek kombinize müdahale ederler. Immergas kombi onarım hizmeti veren firmamızdan alacağınız servis hizmetlerinde güler yüzlü hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti esas alınmıştır. Kombi özel servisi olarak hizmet veren firmamızın birinci önceliği müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle adresinize gelen teknik personelimiz öncelikle sizlerin şikâyetini dinlerler. Daha sonra cihaza müdahale ederek kombinizin onarımını tamamlarlar. Parça değişimi gerektiren bir durum olursa yine sizin onayınız dâhilinde parça değişimi yapılır. Parça değişimleri kesinlikle orijinal yedek parça kullanılarak yapılmaktadır.

Immergas Kombi Bakım

Kombilerinizin her yıl mutlaka bakım yapılması gerekmektedir. Bakımı yapılmayan kombiler sizlere daha büyük maliyetler çıkarabilir. Bununla birlikte ısınmadan verim alamazsınız. Buna karşın faturalarınız daha yüksek gelebilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için Immergas kombi bakım hizmeti veren firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Teknisyenlerimiz yılların bilgi birikimi ile kombi bakımında nelerin yapılacağını çok iyi bilmektedirler. Teknisyenlerimizin yapmış oldukları bakım sonrası hem kombinizden yüksek verim alacak hem de daha düşük faturalar ödeyeceksiniz. Bunun yanı sıra kombilerinizin ömrünü de uzatmış olacaksınız. Kombi bakımı bu nedenle oldukça önemlidir ve her yıl düzenli olarak yapılmalıdır.