klima teknik servis

Klima Servisi

06 03 2021 12 45 25 3298b

Klima Servisi

Firmamız tarafından verilen ihbarnameler özel teknik servis hizmetleri gibi hizmetler vermektedir. Klimanızı tamir etmenize ve temizlemenize yardımcı olan klimamız, günlük yaşamınıza çözümler bulmaktadır. Klima seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bir özellik de fazla enerji tüketmemesidir.
Evde veya iş yerinde klimanız varsa cebinizi çok fazla etkilememesi gerekiyor. Ufak tefek sorunlarınızı telefonla çözebilir, uygulama yorumlarından tüketici sorunlarına kadar çözüm bulabileceğiniz sayfalarımızda hatta Kliimatenindus ile iletişime geçerek gerekli bilgileri alabilirsiniz. Hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olan klimanızı önemli gördüğümüzden şüpheniz varsa, çözümlerimiz arasından size ve cebinize en uygun olanı seçeceğimize güvenebilirsiniz.
Vestel Özel Teknik Servis Tamirini yaptığımız ürünlerin yedek parçalarına bir yıl garanti vermekteyiz. Yaptığımız tamiratlarda kredi kartı geçerlidir. Kredi kartı kullanmak isterseniz teknik ekibimiz evinizde kredi kartı ile para çekme işlemi yapabilir. Bu sayede ofisimize gelmeden kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Vestel Markası, klima, beyaz eşya ve küçük ev aletleriniz için 1 yıl boyunca arızalara karşı orijinal yedek parça ve işçilik garantisi vermektedir.