kombi servis

Beyaz Eşya Servisi

06 03 2021 12 45 25 3298b

Beyaz Eşya Servisi

2009 yılından itibaren İstanbul Avrupa yakasında teknik servis hizmeti vermekte olan firmamız kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile siz değerli yurtiçi teknik servis müşterilerimizin memnuniyeti ile orantılı olarak büyümeye devam etmektedir. İstanbul Avrupa yakasında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak teknik servis hizmeti veren firmamız, İstanbul beyaz eşya ticari teknik servis hizmetleri konusunda uzmanları ile yeni teknolojiyi takip etmekte ve yılda 2 defa eğitimlere katılmaktadır. 

Teknik servislerimiz 1 yıllık ücretsiz işçilik ve parça garantisi ile birlikte gelir ve İstanbul Avrupa Teknik Servis Bölgesi’nde rakipsizdir. 7/2 hizmet veren teknik servis firmamıza 0212 416 42 26 ve 0544 575 79 01 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. garantiler . . Beyaz eşya teknik servisimiz, güler yüzlü hizmete bir telefon kadar yakındır.

Servisimiz yetkili servis olmayıp özel servis hizmeti verilmektedir.

İdeal fiyata İstanbul’un en iyi teknik servisi olan İstanbul Avrupa Yakası Ev Servisi’nde çamaşır makinesi arıza servisi, bulaşık makinesi teknik servisi, buzdolabı teknik servisi, fırın teknik servisi, kombi teknik servisi ve havalandırma sunuyoruz. koşullandırma Telefon hizmetimiz sayesinde numaralı ev cihazından acil servis ekibimize hemen ulaşmanız mümkündür.

İstanbul’un her bölgesine teknik servis hizmeti sunmaktayız. Beyaz eşya bakım ihtiyaçlarınız varsa iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.