İstanbul Avrupa yakasında profesyonel kadromuz ile aynı gün sizlere özel kombi servis hizmeti vermekteyiz. Yapılan işlemler ve değişen yedek parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Kombi bakımı ve kart tamiri hizmetimiz de bulunmaktadır. Yayalar Soğutma olarak Ferroli markalı kombilerinizin her türlü arıza, onarım ve bakım hizmetlerini tecrübeli ve uzman personellerimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Ferroli Kombi Servisi olarak sizlere özel kombi servis hizmeti sunmaktayız. Yapmış olduğumuz başarılı hizmetlerimiz sonucu birçok müşterimiz tarafından olumlu geri bildirimler almaktayız. Bu da bizleri daha çok motive etmekte ve bir sonraki işimizde daha da bir şevkle çalışmaktayız. Ferroli Kombi Arıza sorunlarınızda firmamızla iletişime geçerek kaliteli ve garantili hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ferroli Kombi Onarım

Uzman kadromuz ve geniş servis ağımızla kombi bakım ve onarım hizmetlerini veren firmamıza web sitemiz üzerinden ya da telefon numaralarımız üzerinden ulaşarak Ferroli Kombi Onarım hizmeti alabilirsiniz. Servisimiz gün boyunca gelen taleplere hızlı bir şekilde cevap vermekte ve sorunlarınızı çözümlemek için profesyonel adımlar atmaktadır. Teknik servis personelimiz tüm çalışmalarını büyük bir titizlik ve kalite içerisinde yürütmektedir. Sektördeki öncü firmalardan biri olmayı başarmış olan firmamız, mobil servis araçları, profesyonel teknik kadrosu ve güler yüzlü çalışanları ile en iyi ve kaliteli hizmeti ayağınıza getirmektedir. Kombi arızalarına çözüm üreten teknik kadromuz aynı zamanda olası problemler hakkında sizleri bilgilendirerek daha büyük sorunların önüne geçmektedirler.

Ferroli Kombi Bakım

Isınma açısından en konforlu ısınma cihazı olan kombilerin belirli periyotlarda bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakımı yapılan kombiler çok daha verimli çalışırlar. Ferroli Kombi Bakım hizmetini mutlaka kurumsal bir firmadan almalısınız. Bu sayede daha sağlıklı bir sonuca ulaşabilirsiniz. Kombi bakımı uzmanlık gerektiren ve dikkatli yapılması gereken bir iştir. Bu nedenle sektörde başarılı çalışmalara imza atmış firmaları tercih etmelisiniz. Firmamız kombi bakım ve onarım hizmetleri konusunda sektörde öncü firmalar arasında yerini almış ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Sizlerde kombinizin bakımını firmamıza yaptırabilir ve ayrıcalıklı imkânlarımızdan faydalanabilirsiniz. Komi bakımı sırasında tüm temizleme işlemleri ve onarım hizmeti verilmektedir.