Fatih Kombi Servis

Fatih Kombi ServisFatih kombi servis hizmetleri kombileriniz için en güvenilir ve kaliteli hizmeti sağlamaktadır. Kombiler bir evde olmazsa olmaz teknolojik cihazlardan birisidir. Bu cihazlar ısıtma ve sıcak su desteği sağlayarak hayati kolaylaştıran teknolojik aletler arasındadır. Kombiler son yıllarda birçok mekanda aktif olarak kullanılır hale gelen eşyalar arasındadır. Bu eşyalar sıcak su kullanımını ve ısınma yöntemini kolaylaştırmıştır. Kombi bakımı kombi sahibi olan her bireyin mutlaka önemsemesi gereken bir durumdur.

 

Kombi cihazlarını uzun ömürlü hale getirmek isteyen ve yıllar boyu ilk günkü sağlamlığı ile kullanmak isteyen herkes kombilerinin bakım ve onarım işlemlerine özen göstermelidir. Her şeyden önce bir kombi bakımını düzenli olarak yaptırmak, kullanılan alanlarda su ve ortamın sıcak olmasını sağlayacaktır. Fatih kombi servisi, tüm markalara sahip kombi  servis hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Böylece müşterilerinin zor durumda kalmaması için minimum zaman dilimlerinde kaliteli hizmet sağlayarak en iyi kombi servisi olarak hedefler doğrultusunda hareket etmektedir.

 

Kombi teknik servisleri anlamında sağlanan hizmetler herhangi bir kombi markasını ve modellerini kapsamamaktadır. Her markaya ve her model kombi cihazlarına her türlü bakım ve onarım hizmeti profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilir. Alanında deneyim sahibi teknisyenlerin sağlamış olduğu kombi bakım hizmetleri ile kombilerinizin ihtiyacı olan her türlü bakımlar, onarımlar ve temizleme hizmetlerini sizlere en kaliteli şekilde sağlanır. Kombi servisi yakın ya da uzak birçok farklı noktalara hızlı servis hizmeti veren Fatih kombi sizlerin ihtiyaç duyduğu her türlü teknik desteği sağlayacaktır.

 

 

Kombi Montaj ve Tamir Servisi

Fatih kombi servis montaj ve tamir alanında oldukça önemli işlemlerden biri olmaktadır. Kombilerin düzenli bir şekilde kusursuz olarak çalışması için kombilerin mutlaka profesyonel bir şekilde montajı yapılması gereklidir. Kombi montajı kombilerin kurulum işlemi olarak tanımlanabilir. Evinizin ya da işyerinizin hemen her yerine kombi montajı yapabilen bir firma olarak Fatih kombi servisini tercih edebilirsiniz. Ancak bu süreç içerisinde montaj konusunda çok dikkat edilmesi gereken birtakım önemli unsurlar bulunur.

 

Kombi montajı işleminde sizlere en iyi şekilde destek veren Fatih kombi servisi kalite odaklı olarak çalışmaktadır. Servis ile iletişime geçerek hem profesyonel bir şekilde kombi montajı hizmeti alabilir hem de kombilerinizin sorunsuz bir şekilde uzun yıllar çalışabilmesini sağlayabilirsiniz. Fatih kombi servis çalışanları güvenilir hizmet anlayışıyla sizi oldukça memnun edecektir. Bu ekip alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Siz de kombinizi emanet ederek bu deneyimi keşfedebilirsiniz.

 

 

Kombilerde Sık Görülen Arızalar

Fatih kombi servis yetkilileri kombilerinizle alakalı bütün sorunları çözüme kavuşturmaktadır. Kombiler, son yıllarda hem ısınmakta hem de sıcak su ihtiyacını gidermek oldukça önemli bir sistem olarak yer alır. Ancak, kombi cihazlarında arızalar görülebilmekte ve bunların kökeninde pek çok sorunlar yaşanabilmektedir. Kombi çeşitli nedenler sonucu arıza koduna düşebilir.

 

Kombide görülen bazı arızalar şu şekildedir: Kombinin çalışıp ısı gerçekleştirememesi durumu: Bu tür bir sorun ile karşılaşıldığı zaman öne çıkan pek çok farklı neden olabilir. Örnek olarak kombide termostat düşük derecede kalmış olacağı gibi, kalorifere sıcaklık gidebilmesini sağlayan ve dönüş hattı kısmında bulunan filtrelerde tıkanmalar görülebilmektedir. Bu tarz bir sorun ile karşılaşıldığı zaman filtreler, petek, hatta boru hattı mutlaka temizlenmesi gerekmektedir. Bunların haricinde vanaların kapalı olması da ısı verebilmesini engelleyeceğinden dolayı hem giriş hem de çıkış vanası açık olmasına mutlaka dikkat edilmelidir. Tüm bu sistemlerin bakılmasına ve düzenlenmesine karşı sorunlar çözülmemiş ise teknik bir arıza olabileceğinden dolayı yetkili servisin çağırılması kesinlikle doğru bir sonuç olacaktır.

 

Sıcak su açıldığı zaman peteklerde aşırı ısınma sorunu: Kombi sistemlerinde eğer ki sıcak su kullanımı sırasında peteklerde çok fazla ısınma gözleniyor ise bunun sebebi sıcak su açıldığı zamanda cihazın kalorifer kısmında kapatma tam olarak yerine getirememesi durumudur. Normal şartta, musluğa gitmesi gereken sular ile kalorifere gitmesi gereken su sistemi mutlaka ayrılmalıdır. Ancak sorun oluşması dahilinde sıcak su akışlarında dengesizlik olacak ve su ısınıp soğuyacaktır. Yine bu tarz durumda yetkili servis mutlaka gerekeni yapacaktır.

 

Kombinin su akıtması: Bu tarz bir sorun ile karşılaşılmış ise normalden çok daha fazla su sisteme pompalanmış olabilmektedir. Normal şartlarda 1.5 bar olması gerekli olan su basıncı yüksek olduğu zaman kombi su kaçırabilecektir. Kombinin sistem olarak tesisatında sorun olabilir. Örnek olarak hava tahliye borularına sıkıntıya girmiş olabilecektir. Böylece genleşme tankında bazı sorunlar olabilir. Bu tür sorun durumunda, peteklerde hava olduğundan dolayı havayı nasıl boşaltıyorsanız, petekten de bu yolla suyu boşaltmanız gerekir.

 

Kombide aşırı yüksek ses sorunu: Bu tarz bir sorun ile karşı karşıya kaldığınız zaman kombinin fan motoru sorunlu olabilecektir. Aynı şekilde devir daim motoru kısmında sorun olabileceği gibi, eğer cihazda suda hava var ise yine ses yapabilecektir. Bu tarz durumda da yetkili servislerden yardım istemek kesinlikle en doğrusu olacaktır.

 

Sıcak su gelmeme sorunu: Kombi cihazınız çalışmasına rağmen sıcak su alınamıyor ise su ısınmıyorsa, kalorifer sistemleri ile musluktan gelecek olan suyun ayrışmasında bir sorun yaşanmış olabilme olasılığı yüksek olacaktır. Böyle bir durum karşısında musluğunuzdan akacak su kalorifere verildiğinden dolayı sıcak su musluktan akmayabilir. Yani, bu ayrışma yapacak olan üç yollu vanalarda bir problem var demek olabilir. Aynı zamanda sıcak su hattının içerisinde farklı bir noktadan su karışıyor ise özellikle kış ayında olmak üzere su gereğinden çok fazla şekilde açılmış ise yine musluktan sıcak su almak sorun yaratabilir. Fatih kombi servis yardımları ile kombide sıcak su akmasını engelleyecek bütün bu sorunların önüne geçilebilecektir.

 

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalıdır?

Kombi ServisiFatih kombi servis yetkilileri kombi ile ilgili bütün konularda bilgi vermektedir. Kombi üreticisi, bakım işlemlerinde yılda ortalama bir kez yapılmasını önermektedir. Her türlü kombi modellerine bakım yaptırabilmek için en ideal zaman ise sonbahar ayı olarak öne çıkmaktadır. Yaz boyu sıcak su kullanımı harici kapalı kalan kombide, bu süreçte çeşitli tıkanma ve teknik arıza meydana gelebilir. Bu sebeple kombi bakımı kış ayından önce yapılması, hava soğuduğunda kombilerin direkt çalıştırılmasını sağlar. Bakım işlemlerinde daha erken yapılmak, yaz boyu oluşabilecek problemlerin giderilemeyeceği anlamına geleceği için yeni sorunlarla karşılaşılmasına da neden olabilir. Bu nedenle kombi bakımı için ideal süre cihazı rutin şekilde kullanmaya başlamadan 2 ila 3 hafta öncesi olduğu belirtilmektedir.

 

Yoğuşmalı kombide bakım işlemleri baca temizliği, filtre temizlikleri, ateşleyici başlık kontrolleri, basınç kontrolleri ve petek kontrolleri gibi işlemler uygulanıyor. Bu sayede kombilerin genel performansları tüm detayları ile değerlendiriliyor. Kombi bakım fiyatları ise yapılacak olan işlemlere göre değişiklik göstermektedir. Kombilerde herhangi bir arıza ya da değişme gereken bir parça tespit edilmemesi durumlarında, bakım için standart servis işlemi çerçevesinde ücretlendirme yapılmaktadır. Parça değişikliği gerekmesi durumlarında ise ödenmesi gereken hizmetin ücreti artabilir.

 

Kombi kullanıcısı, yıllık rutin bakım işlemleri yetkili servise yaptırdıktan sonra düzenli olacak şekilde kendi bakım işlemlerini uygulayabilir. Bu işlem sırasında ilk olarak kombilerin basınç seviyesini kontrol etmek, düşük ya da yüksek basınçlı tespit etmek durumunda ise müdahalede bulunmak önerilmektedir. Pek çok kombilerde model, ağırlıklı olarak 1 ile 2 bar arasında basınçta güvenle çalışmaktadır. Tavsiye edilen basınç değerleri ise pek çok modeller için 1,5 bar değerindedir. Basıncın bu değer arasında olmaması, kombiyi olumsuz yönde etkileyebilir.

 

Kombi bakımı takibi yaparken düşük ya da yüksek basınç ile karşılaşırsanız basıncı siz de ayarlayabilirsiniz. Düşük basınç yükseltmek için kombilerin alt bölümünde yer alan su vanasını açmak, basıncın aniden yükselmemeleri için bu işlemi yavaş yavaş uygulamak ve basınç değerleri 1,5 ila 2 bar aralarına yükselene kadar işlemlere devam etmek gerekmektedir. Yüksek basınç düşürebilmek için ise sistemlere bağlı herhangi bir peteğin tahliye mührünü kullanmak ya da ana tahliye vanalarını açmak yeterli olacaktır.

 

Güvenli Bir Kombi Servisi Nasıl Olmalıdır?

Fatih kombi servis çalışanları kombi servisi alanında en iyi hizmeti sağlar. Deneyimli personel ihtiyaçlarınızın tümünü karşılamak için üstün kalitede hizmet vermeye hazır durumdadır. Bütün marka ve modellerde hem konut hem de ticari kombi sistemleri tamir hizmeti sağlar. Kombi cihazlarınızın ömrünü uzatabilmek ve verimli çalışabilmesini sağlayabilmek için düzenli olarak temizlenmeli ve mutlaka kontrol edilmelidir. Eğitimli kombi servis teknisyenlerinden oluşan Fatih kombi servisi her zaman hizmetinize sunulur.

 

Herhangi bir konutta kombi sistemlerinin sorunlarının giderilmesi için aramanız yeterli olacaktır. Kombi onarımı, değişimi ve temizliğinde Fatih kombi servisi size her zaman yardımcı olacaktır. Kombi sistemlerinin kesintisiz çalışmasını sağlayabilmek için bakım ve servis gereksinimlerine mutlaka dikkat edilmesi gerekir. Fatih kombi servisi, sizi beklenmedik arızadan kurtararak keyifli bir kombi kullanma deneyimi yaşatacaktır. Siz de Fatih kombi servis hizmetlerinden yararlanarak güvenli bakım ve onarım keyfini keşfedebilirsiniz.

 

İstanbul ili Fatih ilçesi bölgelerindeyseniz ve güvenli bir kombi arayışında kombi Servisi arayışındaysanız Fatih kombi Servis çalışanları talebinize uygun hizmetleri gerçekleştirilecektir. Bu hizmetler kısa süre içerisinde tamamlanarak vaktinizden herhangi bir şey kaybetmenizi önleyecektir. Kombi elektronik sistem yapılarından oluştuğu için bu alanda uzman kişiler tarafından yapılması çok önemli bir konudur. Kombinizi deneyimsiz bir personele emanet etmek kombinin işlevini kaybetmesine sebep olabilir. Ancak güvenilir personeller ve güvenilir yetkili servis çalışanları kombi bakım ve onarım işlemlerini  güvenli bir şekilde ve kısa sürede yerine getirecektir. Sizde Fatih kombi Servis çalışanlarına kombinizi emanet ederek bu güvenli hizmetten yararlanabilirsiniz.

 

Kombi Servisi Olmadan Kombi Bakımı Yapılabilir Mi?

Fatih kombi servis bir kombinin ihtiyaç duyacağı en önemli hizmetler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Kombi servisi çok kısa bir sürede ihtiyacınız olan hizmeti karşılayacaktır. Fatih kombi servisi kusursuz hizmetleri ile kullanıcılarını daima memnun etmeye çalışacaktır. Kombi bakımı nasıl yapılır? Sorusuna yanıt arayan birçok kombi kullanıcısı, kombi bakımını kendi yapmayı düşünecektir. Ancak periyodik olacak şekilde yapılması gereken kapsamlı kombi bakımlarını kullanıcılar kesinlikle yapamaz. Çünkü kombi bakım işlemi denilen işlem yalnızca yüzeysel temizlik işleminden ibaret olmayacaktır.

 

Kombi elektronik cihaz olduğu için arıza durumları karşısında ve bakımlarında da her daim uzman tarafından müdahale gerektirmektedir. Kullanıcılar olarak siz yalnızca kombi dış ünite temizliği işlemlerini ya da yüzey olarak dış borularının temizliklerini yapabilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir müdahalede bulunmamalı ve bakım konularında mutlaka servis desteği almanız gerekmektedir. Servis tarafından yapılmayan müdahale çok büyük sorunlara yol açabilecektir.

 

Kombi servisi olmadan kombi bakımı yapılması durumunda en küçük hatalar büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sıkıntılar ile karşılaşmamak için destek almak şart olmaktadır. Fatih kombi servis yetkilileri alanında uzman ekiplerden oluşmaktadır. Bu ekipler deneyimli ve tecrübeli çalışanlar barındırmaktadır. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz her an kombi bakım ve onarım ekibini desteğe çağırabilirsiniz. Desteğe ihtiyacı duyduğunuz tam kombi Servisi ihtiyacınızı kısa sürede giderecektir. Kombiler elektronik cihazlar olduğu için zaman zaman arıza yada çalışmama gibi sorun çıkarabilir. Bu sorunlar ancak kombi Servisi tarafından düzeltilebilecek önemli problemlerden oluşmaktadır. Kombi cihazları hakkında herhangi bir bilgi ve deneyime sahip olmayan bir birey tamir işlemlerini yerine getiremeyecektir. Aksine daha büyük sorunlara yol açabilecektir.

 

 

 

 

Kombi Bakım ve Onarım Servisi Fiyatları

Kombi Ateşleme Yapmıyor Ne Yapmalıyım?Fatih kombi servis bakım ve onarım fiyatları alınan hizmete göre farklılık gösterebilir. Fatih kombi arıza ve onarım servisi kombilerinizin. Tamir edilerek onarılabilmesi için mutlaka profesyonel hizmet sunmaya özen gösterilmektedir. Bu güvenli süreç boyunca cihazlarınızın güvenli parça ve işçilik garantili bir biçimde tamir edilebilmesi için Fatih kombi servis ile çok kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerine her zaman kombi bakım ve tamir fiyatları konusunda yüksek standartlarda hizmet sunulmaktadır.

 

Kaliteli, hızlı bir tamirat ve onarım işlemleri sayesinde cihazlarınız gün içerisinde tekrar kullanmaya keyifle devam edebilirsiniz. Kombilerin tamiri ve bakımı konusunda her zaman profesyonel hizmet sunan Fatih kombi servisi bu süreçte en iyi tamir hizmetini sağlayacaktır. Kombi arıza ve onarım servisi olarak fiyatları konusunda müşterilere her daim bütçe dostu teklifler sunulmaktadır. Siz de ihtiyaç duyduğunuz her an iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Fatih kombi servisi fiyatları sağlanan hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Kesin bir fiyat bilgisi verilmesi için yapılan işlemlerin belirli olması gerekmektedir. Kombilerin bakım işlemleri her yıl olmasa bile en az 2 yılda bir yapılması gerekir. Kombi kullanıcıları fiyatlar yüzünden bakımlardan kaçmak isteyebilir ancak bu fiyatlar oldukça düşük seviyelerde tutulur. Bir fiyat bilgisi almak istenilir ise sadece Fatih kombi servisi ile iletişim kurmak yeterli olacaktır.

 

Kombilerin bakımı ve tamiratı oldukça düşük ücretlerden başlar. Ancak arıza onarım sürecinde herhangi bir parça değişimi ortaya çıkar ise fiyatlarda değişiklik gösterebilecektir. Fiyatlarda değişiklik uygulanan işleme ve parça maliyetine göre farklılık gösterebilecektir. Kesin bir fiyat bilgisi edinmek istenilir ise Fatih kombi servisi ile iletişim kurarak her sorunun cevabı alınabilecektir. Kombiye rutin bakımı yapılmadığı yada arıza için servis çağrılmadığı zamanlarda kombilerden sağlık bir kullanım beklenilemez. Aynı zamanda kombilerin tükettiği enerji oranı büyük artış gösterir ve kombilerin ömrü her geçen gün daha çok düşecektir. En sonunda kombiniz tamamen kullanılamaz hale gelerek onarılmayacak bir duruma düşebilecektir. Bütün bu sorunlar yüzünden kombilerin her sene rutin bakımlarını yaptırmak şiddetle tavsiye edilmektedir.

 

Fatih kombi servisi bu tarz ücretlendirmeleri oldukça düşük seviyelerde tutmaya özen gösterecektir. Çünkü hiçbir zaman geçim elde ettikleri müşterilerinin haksızlığa uğramalarını istemez. Bunların sebebi de firma müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmak istemeleridir. Kombilere yaptırılan bakım sayesinde kombinin ömrü uzayacaktır. Bu sayede yeni bir kombi almak zorunda kalınmayacaktır. Hiçbir bakım sürecine tutulmayan bir kombinin kullanım süresi gittikçe düşecektir. Bu nedenle kombi da çeşitli arızalar baş gösterebilir. Bütün bu sürecin sonunda ise kombi kullanılamayacak bir hale geldiği için yeni bir kombinin alınması gerekebilir. Bu yüzden kombilerin bakımları en az yılda bir defa yapılacaktır.

 

 

 

Bir cevap yazın