Sektörde henüz yeni sayılabilecek olan bir kombi markası olan Emko firması ısınma alanında birçok ürün ile rakipleri arasında bir adım öne çıkmıştır. İstanbul gibi büyük bir şehirde milyonlarca evde kombi cihazı bulunmaktadır. Bu durum da kombi servislerinin önemini arttırmaktadır. Kombi cihazları birçok sebebe bağlı olarak arıza yapabilmektedir. Bu gibi durumlarda, uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren ve birçok başarıya imza atmış olan Yayalar Soğutma kombi servisinden destek almalısınız. Hemen tüm kombi marka ve modellerine özel kombi servisi olarak hizmet veren firmamız aynı zamanda Emko kombi servisi olarak da hizmetlerini sürdürmektedir. Avrupa yakasında geniş bir servis ağı olan firmamız Emko kombi arıza konusunda siz değerli Emko kombi kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Emko Kombi Onarım

Kombinizi en doğru teknik serviste tamir ettirmeniz ve bakımını yaptırmanız sizin için uygun olacaktır. Ancak sektörde o kadar çok özle kombi servisi vardır ki, hangisine güveneceğiniz konusunda kafanız karışıyorsa eğer, kurulduğumuz günden bugüne kadar başarılı işlere imza atmış olan ve Emko kombi onarım konusunda teknik destek veren firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Kombi cihazları sürekli çalışan ve dolayısı ile sık arıza yapabilecek olan cihazlardır. Arızaların giderilmesi konusunda ana ekranı üzerinde bulunan arıza kodları sizlere ipuçları vermektedir. Servisimizi arayıp arıza kaydı oluşturduğunuzda bu arıza kodunu da operatörlerimize iletmeniz, kombinizin onarım sürecini de kısaltacaktır.

Emko Kombi Bakım

Kombi bakımı konusunda birçok firma kullanıcılarını bilgilendirmektedir. Kombi bakımı ile kombiniz daha verimli ısıtacak ve ömrü de daha uzun olacaktır. Kombi bakımı yapıldıktan sonra kombiler daha fazla ısıtmakta ve faturalar da daha az gelmektedir. Emko kombi bakım yapılmayan cihazlar ise bakımı yapılan cihazlara nazaran daha fazla arıza yapmaktadırlar. Dolayısı ile kışa girmeden önce kombi bakımını yaptırmanız, kış ayını daha az maliyetle ve maksimum tasarruf ile geçirmenizi sağlayacaktır. Kombinizle ilgili herhangi bir sorunda firmamızı arayarak profesyonel destek alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini, ilke edinmiş olan firmamız aynı zamanda güler yüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.