İstanbul Avrupa yakasındaki ilçelerde ve mahallelerinde ECA kombi servisi arıza ve onarım hizmeti veren firmamız, kombinizde oluşabilecek tüm arızalar için sürekli hizmet vermektedir. Firmamız, kombi arıza, bakım ve montaj hizmetlerini profesyonel olarak sunmaktadır. Tamamen müşteri odaklı olarak hizmet veren firmamız, konusunda uzman ve deneyimli teknik personeli ile sizlere bir telefon kadar yakındır.

ECA kombi arızaları çeşitli sebeplerden olabilir. Kombiniz çalışıyor fakat ısıtmıyor olabilir, patlamalı yanıyor olabilir, sıcak su açıldığında petekler de ısınmaya başlıyorsa, kalorifer peteklerinin üstü sıcak, altı soğuk oluyorsa, kombi cihazı su kaçırıyor ya da akıtıyorsa, cihazınızdan ses geliyorsa ya da kombinizden sıcak su gelmiyorsa mutlaka kombi özel servisimizden yardım almalısınız.

ECA Kombi Onarımı

Kış aylarında yoğun olarak çalıştırılan ve yaz aylarında da hiç çalıştırılmayan ECA kombiler dönem dönem arıza yapmaktadırlar. Kombi arızaları özelikle kış aylarında ortaya çıkar. Firmamız ile iletişime geçerek ECA kombi onarım hizmeti alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Adresinize gelen teknik servis personelimiz, öncelikle kombinizin arızasını tespit eder ve daha sonra onarım işlemini yapar. Yayalar Soğutma  internet adresimizden bizlere ulaşarak kaliteli ve güvenilir servis hizmeti alabilirsiniz. Kombi arızalarınıza anında müdahale eden teknik ekibimiz, parça değişimlerinde ve onarım hizmetlerinde 1 yıl garanti vermektedir. Firmamızın kullandığı yedek parçalar tamamen orijinaldir. Kesinlikle yan sanayi parça kullanmamaktayız.

ECA Kombi Bakım Hizmetleri

ECA kombilerin alındıkları ilk yıl arıza yapma olasılığı oldukça düşüktür. Ancak sonraki yıllarda ECA kombi bakım yapılması gerekmektedir. Özellikle bakımları zamanında yapılmayan kombiler yoğun çalıştıkları kış aylarında arıza verebilmektedirler. Bu gibi durumlarda siz değerli müşterilerimize yoğun bir şekilde özel kombi servisi olarak hizmet vermekteyiz.

ECA kombilerinizin rutin olarak en az 2 yılda bir bakımının yapılması gerekir. Bu süre yılda bir defaya da indirgenebilir. Düzenli olarak bakımı yapılmayan kombilerin ısıtma performansı düşmektedir. Bununla birlikte aylık olarak ödediğiniz faturalar da artış gösterebilmektedir. Soğuk havalarda ısınma problemi yaşamamak adına yaz aylarında ya da sonbaharın başında kombi bakımlarını düzenli olarak yaptırmak gerekmektedir.