Kaliteli servis anlayışı ve uygun fiyatları ile uzun yıllardır birçok Demirdöküm kombi kullanıcısının tercihi olan firmamız, İstanbul Avrupa yakasındaki ilçe ve mahallelerine uzman ve tecrübeli ekibiyle Demirdöküm kombi servisi arıza hizmeti vermektedir. Firma olarak sektördeki yenilikleri yakından takip ederek ve personellerimize verdiğimiz hizmet içi eğitimler ile bu yenilikleri hayata geçirerek siz değerli müşterilerimizin tüm kombi arıza ve sorunlarınıza profesyonel çözümler üreterek kaliteli ve garantili hizmet vermekteyiz. Demirdöküm özel kombi servisi olarak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen hizmet ve servis anlayışımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezimizden ya da web sitemiz üzerinden tarafımıza ulaşarak kombi servisi hizmeti alabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Onarım

Uzun yıllardır Demirdöküm kombi arıza ve bakım servisi olarak hizmet verdiğimiz süreç içerisinde ulaştığımız başarılar ile sektörün öncü firmaları arasına girmeyi başardık. Demirdöküm kombi onarım servisi alanında uzman teknisyen kadromuz ile müşterilerimizin tüm kombi sorunlarına çözüm üretmekteyiz. Telefon numaralarımızdan ya da Yayalar Soğutma web adresimiz üzerinden bize ulaşarak arıza kaydınızı oluşturduğunuz andan itibaren operatörlerimiz arıza kaydınızı saha ekiplerimize bildirirler. Tam donanımlı araçlarımız ile sahada bulunan saha ekiplerimiz işin yoğunluğuna göre en geç 24 saat içinde size hizmet vermek için adresinizde hazır bulunurlar. Teknik ekibimiz şikâyetinizi dinledikten sonra en kısa süre içinde kombinize müdahale ederler. Yapılan ilk incelemenin ardından kombinizin sorunu tespit edilir ve onarım sürecine geçilir. Kombinizin onarımı tamamlandıktan sonra size bir servis formu verilir ve verilen bu servis formu ile 1 yıl garantiniz yapılmış olur.

Demirdöküm Kombi Bakım

Özellikle kış aylarında ısınma ihtiyacınızı karşıladığınız kombilerinizin bakım ihmale gelmeyecek kadar önemli bir konudur. Sizin için bu kadar değerli olan kombilerinizi mutlaka senede bir kez bakım yaptırmalısınız. Bunun için Demirdöküm kombi bakım servis hizmeti veren firmamızdan destek almalısınız. Özellikle sonbahar aylarında bakımı yapılması gereken kombiniz için önceden randevu almayı unutmayın. Bu aylarda yoğun olarak bakım talebi aldığımız için ekiplerimiz talebinizi sıraya koyarak sizlere en kısa sürede hizmet vereceklerdir. Çağrı merkezimizi aradığınızda açık adresinizi ve kombinizin markasını bildirmeniz yeterlidir.