Daxom Kombi Servisi…Daxom marka her modeldeki kombi servisi ihtiyaçlarınızda geniş hizmet ağımızla sizlere teknik destek vermekteyiz. Teknik servis personelimiz, zaman içinde arızalanan ve performans kaybına uğrayan ve bakıma ihtiyaç duyan kombilerinizin her türlü arıza ve bakımını yapmaktadır. Yayalar soğutma güvencesi ile Daxom marka kombinizde yaşayacağınız her türlü arızada firmamız sizlere teknik destek vermektedir. Daxom kombi servisi olarak kombilerinizdeki arızaların onarımını gerçekleştiren firmamız, kurulduğu günden bugüne kadar sunmuş olduğu başarılı hizmetler ile müşteri memnuniyeti sağlamış bir firmadır. Müşteri memnuniyeti bizim birinci önceliğimizdir. Bunun yanı sıra güler yüzlü hizmet anlayışı ile tüm personelimiz sizlerin memnuniyetinizi sağlamak için çalışmaktadır. Daxom kombi arıza sorunu yaşadığınızda firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Daxom Kombi Onarım

Alanında uzmanlaşmış teknik personelimiz ile Daxom markalı kombilerin tüm modellerinde kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veren firmamız, kısa süre içerisinde kombilerinizin onarımını gerçekleştirmektedir. Daxom kombi onarım hizmetleri konusunda yetkin personellerden oluşan teknik personelimiz adresinize geldikten sonra, kombinizi kontrol ederek arızanın tespitini gerçekleştirirler. Daha sonra arızanın onarımı kısa süre içersinde giderilir. Parça değişimi gereken durumlarda orijinal yedek parça kullanılarak parça değişimi gerçekleştirilir. Arızalı parça size teslim edilir. Onarım işlemi tamamlandıktan sonra teknik personelimiz size bir servis formu teslim eder. Bu servis formu aynı zamanda garanti yerine geçmektedir. Firmamızdan almış olduğunuz servis hizmeti ve parça değişiminde 1 yıl servis garantisi vermekteyiz.

Daxom Kombi Bakım

kombi-suyu-isitmiyor-ne-yapmaliyimKombilerinizin yüksek performansla çalışması ve ısınma sorunu yaşamamanız için kombilerinize periyodik olarak yılda en az bir defa bakım yaptırmalısınız. Bakımı yapılmayan kombiler çabuk arızalanmakta, performansı düşmekte ve dolayısı ile bu da doğalgaz faturalarına olumsuz olarak yansımaktadır. Daxom kombi bakım hizmeti veren firmamızdan teknik destek alarak kombinize bakım yaptırabilirsiniz. Firma çalışanlarımız her marka ve modeldeki kombinin arıza, bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Firmamızı arayıp bakım talebinde bulunduğunuz andan en geç 24 saat içinde adresinizde hazır bulunan teknik servis ekibimiz, kombinizin bakımını yapar ve arıza yapması olası parçaların değişimini gerçekleştirir. Kombi özel servisi olarak faaliyet gösteren firmamızdan teknik destek almak için telefon numaralarımızdan bizleri arayarak arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz.