gungoren-kombi-servisiDaikin Kombi Servisi Firma olarak uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyim ile kombi arıza, bakım ve onarım konusunda sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Daikin kombi servisi olarak Avrupa yakasında kurmuş olduğumuz geniş hizmet ağı sayesinde en ücra köşedeki mahallelere kadar hizmet götürmekteyiz. Yayalar soğutma olarak sunmuş olduğumuz hizmetler ile sektörde öncü firmalardan biri olduk. Her marka ve modeldeki kombilerinizin arıza, bakım ve onarımını gerçekleştiren firmamız, Daikin kombi arıza sorunlarında da sizlere garantili hizmet vermektedir. Kombi özel servisi olarak hizmet veren firmamız, tamamen eğitimli ve konusunda uzman teknik personellerden oluşmaktadır. Müşteri odaklı ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Daikin Kombi Onarım

Daikin marka kombinizde oluşabilecek olan herhangi bir arızada servisimizi arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Servis operatörlerimiz arıza kaydınızı alarak size en yakın mobil ekibimize iletiriler. Mobil ekibimiz sizi arayarak randevu saatini belirler ve belirlenen saatte teknik ekibimiz adresinizde hazır bulunur. Daikin kombi onarım hizmeti veren firma elemanlarımız kombinizin arızasını kısa süre içinde tespit ederek onarımını yaparlar. Parça değişimi gereken durumlarda orijinal yedek parça kullanılarak parça değişimi gerçekleştirilir. Firma olarak kesinlikle yan sanayi parça kullanmamaktayız. Kombinizin onarımını ve bakımını gerçekleştiren firmamız, vermiş olduğumuz servis hizmeti ve parça değişimi için 1 yıl garanti vermekteyiz. Servis sonrası size vereceğimiz servis formu garanti belgesi yerine geçmektedir.

Daikin Kombi Bakım

Daikin Kombi ServisiKombi cihazlarının zamanında bakımları yapılmadığında birçok arızalara sebebiyet vermektedir. Bu durum arıza maliyetine neden olduğu gibi, faturanın yüksek gelmesi, yerli ısınma sağlanmaması gibi sorunlara neden olur. Daikin kombi bakım hizmeti veren firmamız, her modeldeki cihazınızın bakımını büyük bir titizlikle yapmaktadır. Kombi bakımı için adresinize gelen ekibimiz, kombi ve petek bakımını birlikte yapmaktadır. Bu sayede kış aylarında rahat ve konforlu bir şekilde ısınma sağlayabilirsiniz. Bakım sırasında teknisyenimiz ileride arıza yapması muhtemel bir parça gördüğünde bunun değişimini gerçekleştirerek arızanın önüne geçer. Kombinizin bakımını firmamıza yaptırmak istiyorsanız telefon numaralarımızdan bizleri arayarak arıza kaydı oluşturmalısınız. Arıza kaydınızın alınmasının ardından 24 saat içinde ekiplerimiz adresinizde size hizmet verirler.

Kaynak: Kombi Arıza Servisi