Firma olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetin yüzü olan ve firmamızı temsil eden ustalarımızı özenle seçip işe almaktayız. Buderus Kombi Servisi olarak müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Sektörde kombi servisi olarak faaliyet gösteren birçok firma bulunmaktadır. Her firmanın avantajlı ya da dezavantajlı yönleri bulunmaktadır. Biz de Buderus Kombi Arıza servisi hizmetlerini sunarken sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için çaba göstermekteyiz. Kış aylarında uzun çalışma sonucu çeşitli arızalar verecek olan kombinizin sizi mağdur etmemesi için mutlaka Yayalar Soğutma firmamızdan destek almalısınız. Kombi özel servisi olarak hizmet veren firmamız, her modeldeki kombinizin arızalarına çözüm üretmektedir. Özellikle yeni çıkan modeller hakkında çalışan personelimiz yıl içinde çeşitli eğitimlere tabi tutularak bilgileri güncellenmektedir.

Buderus Kombi Onarım

Buderus marka kombilerinizin arızasında uzman teknik personeli ve tam donanımlı teknik ekipmanları ile sizlere hizmet veren firmamız, sizlerin memnuniyetini kazanmak için çaba sarf etmektedir. Buderus Kombi Onarım hizmeti sırasında teknik personelimiz sizlerin şikâyetlerini öncelikle dinler ve daha sonra kombiye müdahale eder. Yapılan parça değişimleri orijinal parça kullanılarak yapılmaktadır. Kombi arızaları genellikle periyodik bakımların yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle mutlaka kışa girmeden önce kombinize periyodik bakım yaptırmalısınız. Bu bakımlar sırasında ileride arıza yapabilecek olan parçaların da değişimi yapılmaktadır. Bizlere web sitemiz üzerinden ya da çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilir ve arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Buderus Kombi Bakım

Buderus kombiler evlerde ya da iş yerlinde yaşam alanlarında önemli bir yere sahiptirler. Bulunulan mekânın kaliteli ve verimli bir şekilde ısıtılması oldukça önemlidir. Doğalgaz kombi sistemleri kolaylık ve konforları bakımından en fazla tercih edilen ısıtma sistemleridir. Tüm alanın eşit şekilde ısınmasını sağlayan bu sistemler sağladıkları avantajlar nedeniyle oldukça fazla ilgi görmektedir. Buderus Kombi Bakımı konusunda deneyimli bir kadroya sahip olan firmamız sizlere kombi özel servisi olarak hizmet vermektedir. Kombi sistemlerinin sorunsuz şekilde kullanılması için bakımlarının düzenli olarak yapılması çok önemlidir. Kombi cihazlarınızın bakım sırasında tüm aksamlarının dikkatli bir şekilde incelenerek randımanlı bir şekilde çalışması sağlanmaktadır.