Firmamız, Avrupa yakasındaki ilçelerin tümüne ve bu ilçelerin mahallerine kadar kombi servis hizmeti vermektedir. Yaylar soğutma olarak kombilerinizde oluşan arıza ve bakım talepleriniz için sürekli olarak hizmet vermekteyiz. Uzman teknik ekibimiz ile arıza süresini kısaltabilir ve cihazınızın verimliliğini arttırabilirsiniz. Firmamıza ilettiğiniz tüm Bosch kombi arıza sorunlarınızda, konusunda uzmanlaşmış profesyonel teknik servis ekibimiz gerekli kontrolleri yaparak sizlere gerekli bildirimlerde bulunurlar. Bosch kombi servisi olarak hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Tüm personellerimiz bu konuda gerekli eğitimleri almışlardır. Teknik servis ekibimiz, Bosch markasının tüm modellerine hizmet vermektedir. Yeni çıkan modeller hakkında personelimiz gerekli eğitimlerden geçirilmektedir.

Bosch Kombi Onarım

Kombi cihazları tüm yaz boyunca beklemede kaldığından arıza belirtisi vermezler. Ancak kış aylarında çalışmaya başladıklarında sizlere sürpriz yaparak arıza vermeye başlarlar. Genellikle kış aylarına girmeden önce bakımı yapılmamış olan cihazların daha fazla arıza verdikleri görülmektedir. Bosch kombi onarım hizmeti veren firmamız, adresinizde yerinde onarım hizmeti vermektedir. Adresinize gelen ekiplerimiz öncelikle sizlerin şikâyetlerini dinlemektedirler. Daha sonra kombinizin arıza yapması olası parçaları kontrol edilir. Kombi cihazının ana ekranında görülen arıza koduna göre de arızaya müdahale ederler. Yapılan kontroller sonucunda parça değişimi gereken durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bu gibi durumlarda sizlerin onayı doğrultusunda orijinal yedek parça kullanılarak parça değişimi yapılır ve eski parça size teslim edilir.

Bosch Kombi Bakım

Hangi marka ve model olursa olsun tüm kombi cihazlarının yılda en az bir kez bakımlarının yapılması gerekmektedir. Yapılan bu bakım sayesinde kışın ortasında bir sürprizle karşılaşmanız engellenmiş olur. Bosch kombi bakım hizmeti veren firmamız İstanbul Avrupa yakasında kombi özel servisi olarak hizmet vermektedir. Firmamıza yapacağınız bakım talebi sonrası evinize gelen ekiplerimiz, kombi cihazınızda gerekli kontrolleri yaparak bakımını yaparlar. Bakım sırasında filtreler temizlenir, kombi baca fanı kontrol edilir. Genleşme tankı kontrol edilir ve basınç ayarlanır. Elektrik bağlantı noktaları kontrol edilir. Yanma odasındaki brülör temizlenir. Yapılan işlemler sonucunda kombinizden yüksek verim elde eder ve daha konforlu bir kış geçirirsiniz.