Vestel firmasına ait bir marka olan Blyss marka kombilerin arıza, onarım ve bakım hizmetlerini veren firmamız, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplere aynı gün içerisinde servis hizmeti vermekteyiz. Blyss kombi arıza konusunda profesyonel olarak hizmet veren Yayalar Soğutma, müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımı ile siz değerli müşterilerimize kalitemizden ödün vermeden hizmet vermekteyiz. Kombinizin markası ve modeli ne olursa olsun, konusunda uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Her yeni çıkan model hakkında yıl içinde eğitimlere tabi tutulan ekibimiz, Blyss marka kombi kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarına büyük bir titizlikle özüm üretmektedir. Blyss kombi servisi olarak firmamızı telefon numaralarımızdan arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Blyss Kombi Onarım

Blyss kombi teknik servis ekibimiz, arızalanan ve zamanla performans kaybı yaşayan cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile Blyss marka kombilerinizin tüm onarım hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Blyss kombi onarım servisi olarak adresinize gelen teknik ekiplerimiz kombinizin her türlü onarım hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Kombiler elektrik, su ve doğalgaz ile birlikte çalışan kompakt cihazlardır. Bu cihazların uzun kullanımlar sonucu arıza yapmaları da gayet doğaldır. Blyss marka kombileriniz için kombi özel servisi olarak hizmet veren firmamız, kombilerinize onarım hizmeti verirken aynı zamanda parça değişimi gereken durumlarda sizin onayınız ile parça değişimini gerçekleştirmektedir. Parça değişimi sırasında orijinal yedek parça kullanılmaktadır.

Blyss Kombi Bakım

Kombilerinize yılda en az 1 kez bakım yaptırmalısınız. Eğer kombinize bakım yaptırmazsanız, yakıt tüketimi fazla olacağından faturalarınız da artar. Bununla birlikte cihazınızda sürekli olarak sorun yaşarsınız ve kombinizin kullanım ömrü kısalır. Bu nedenle Blyss kombi bakım ihmal edilmemesi gereken çok önemli bir konudur. Bakım sırasında kombinizin sadece içinin temizliği yapılmaz. İleride arıza yapabilecek olan parçaların tespiti yapılır. Bu sayede erken müdahale yapılarak, kominizin size büyük bir sürpriz hazırlamasının önüne geçilmiş olur. Kombi bakı için mutlaka profesyonel bir firmadan yardım alınmalıdır. Firmamız sektörde uzun yıllardır göstermiş olduğu başarılar ile kombi arıza, onarım ve bakımı konusunda sektörün öncü firmaları arasına girmiştir.