Uzun yıllardır sunmuş olduğu kaliteli servis anlayışı ve uygun fiyat avantajları ile Beko marka kombi tüketicilerinin bir numaralı tercihi olan Yayalar Soğutma, Avrupa yakasında tüm Beko kombi kullanıcılarına uzman ve eğitimli personeliyle Beko Kombi Servisi hizmeti sunmaktadır. Firmamız sektördeki gelişmeleri takip ederek bu yenilikleri hayata geçiren profesyonel teknik servis ekibimiz ile Beko Kombi Arıza sorunlarında sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır. Sizlere daha hızlı ve daha iyi bir servis hizmeti sunmak için gelişmiş servis ağı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini ilke edinen servis e hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. Telefon numaralarımızdan bize ulaşarak uzman ekibimizden özel kombi servisi hizmeti alabilirsiniz.

Beko Kombi Onarım

Kombi arıza ve onarımı konusunda uzman teknik ekibimize istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Teknik servis elemanlarımız her gün onlarca kullanıcının servis taleplerine hızlı ve garantili bir şekilde yanıt vermektedir. Beko Kombi Onarım hizmeti esnasında sizlerden onay alınarak kombinizin arızası onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde yedek parça değişimini gerçekleştirir. Kombi onarım hizmeti sırasında kombi parçalarından herhangi birinin değişmesi halinde mutlaka orijinal kombi yedek parçası kullanılmaktadır ve değişen parça size teslim edilmektedir. Kaliteli hizmet ve orijinal kombi yedek parçalarıyla kombi servisi hizmetini sorunsuz olarak almış olursunuz. Tüm kombi arızalarınızda hızlı bir şekilde çözüm üreten firmamızdan kombi bakım hizmeti de alabilirsiniz.

Beko Kombi Bakım

Kombi bakımları düzenli olarak yapılmalıdır. Periyodik olarak yapılması gereken kombi bakımı can ve mal güvenliği açısından oldukça önemlidir. Bakımı yapılmayan kombiler birçok sorunlara neden olarak arızlara sebep olur. Bununla birlikte can güvenliğiniz için de tehlike arz etmektedir. Beko Kombi Bakım yapan firmamız kombinizin daha verimli çalışmasını ve daha konforlu ısınmayı sağlamaktadır. Kombi bakımını yaptırmamanız kısa vadede çok fazla sorun yaratmayabilir ancak uzun vadede kesinlikle olumsuz sonuçları olmaktadır.  Bu da sizlerin ekonomik anlamda zarara uğramanıza neden olur. Periyodik olarak yapılan kombi bakımları hem verimli ısınmanızı hem de maddi açıdan fayda elde etmenizi sağlar. Bu nedenle her yıl kış ayına girmeden önce kombi bakımınızı mutlaka yaptırmalısınız.