Yaşam alanlarında en fazla kullandığımız konforlu ısınma, ısıtma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan modern cihazlardan biri olan kombiler zaman zaman arıza yapabilmektedir. Baymak Kombi Servisi olarak sizlerin kombi arızalarınıza çözüm üreten firmamız, sunmuş olduğu profesyonel hizmetler ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktadır. Kombiler su, elektrik ve doğalgaz ile birlikte çalışan cihazlardır. Kombi cihazlarının yıllık bakımlarının yapılması gerekmektedir. Yıllık bakımı yapılmayan bu cihazların özellikle yoğun olarak kullanıldığı kış aylarında arıza verme ihtimali de yüksektir. Baymak Kombi Arıza özel servis hizmeti veren firmamız, her modeldeki kombinizin arızalarına çözüm üretmektedir. Konusunda uzman e tecrübeli teknik personelimiz sizlerin kombi arızalarında en uygun çözüm önerilerini sunmaktadır.

Baymak Kombi Onarım

İstanbul Avrupa yakasındaki ilçelere ve mahallerine kadar hizmet götüren firmamız Yayalar Soğutma, her marka ve modeldeki kombi cihazlarının arızalarına kısa sürede müdahale ederek sizlerin mağduriyetini gidermektedir. Özel kombi servisi olarak hizmet veren firmamıza telefon numaralarımız üzerinden ulaşarak arıza kaydı oluşturduğunuzda saha ekiplerimiz işin yoğunluğuna göre en geç 24 saat içinde adresinizde hizmet vermektedirler. Baymak Kombi Onarım hizmetimiz ile konforunuz bozulmadan rahat bir kış geçirebileceksiniz. Adresinize gelen teknik personelimiz öncelikle şikâyetinizi dinler ve daha sonra arızaya müdahale eder. Parça değişimi gereken durumlarda, orijinal yedek parça kullanılarak değişim gerçekleştirilir. Firmamız kesinlikle yan sanayi parça kullanmamaktadır. Onarım tamamlandıktan sonra kombiniz test edilerek çalışır vaziyette size teslim edilir. Verilen servis hizmeti ve değişen yedek parça için 1 yıl servis garantisi verilir.

Baymak Kombi Bakım

Yaşam alanlarımızın en konforlu cihazlarından biri olan kombilerinizin rutin olarak yılda bir defa bakımlarının yapılması gerekmektedir. Özellikle kombiler yaz aylarında çalışmadan bekledikleri için yoğun olarak çalıştıkları kış aylarında bazı arızalara sebebiyet verebilirler. Baymak Kombi Servisi olarak kombilerinizin arıza, bakım ve onarı hizmetlerini vermekteyiz. İstanbul Avrupa yakasında özel kombi servisi olarak hizmet veren firmamız, kombilerinizin bakımını konusunda uzman ve tecrübeli personellerimiz ile yapmaktayız. Kombi bakımı sırasında parçaların temizlenmesi, filtrelerin temizlenmesi ya da gerekiyorsa değiştirilmesi ve daha birçok işlem yapılmaktadır. Hatta ileride olası arıza oluşturabilecek olan parçaların değişimi de sizin onayınız ile yapılmaktadır.