Soğuk kış günlerinde ısınma konforunu sağlayan kombilerinizin kışın ortasında arıza yapması hiç istemeyeceğiniz bir durumdur. Bu gibi durumların yaşanmamsı için kombilerinizin bakımlarını periyodik olarak yaptırmalısınız. Kombi bakımını yaptırdığınız halde arıza oluşursa, bu sizden kaynaklı değil tamamen cihazla alakalı bir sorun olarak ortaya çıkar. Ariston kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimizin Ariston markalı kombilerinize kombi özel servis hizmeti vermekteyiz. Hangi marka ve modelde olursa olsun tüm kombi marka ve modellerinde sizlere profesyonel çözümler üretmekteyiz. Ariston kombi arıza sorunlarında teknik servisimizden destek talebinde bulunduğunuzda en geç 24 saat içinde teknik ekibimiz adresinizde hazır bulunur. Yapılan kontroller sonucunda arızanın tespiti yapılır ve kısa süre içerisinde onarımına geçilir.

Ariston Kombi Onarım

Talebiniz zerine adresinize gelen teknik personelimiz arıza tespiti sonrası kombinizin tamirini yapar. Kombilerin arızalanma sebepleri genellikle zamanında bakım yapılmamasından kaynaklı olmaktadır. Bu nedenle kombi bakımınızı düzenli olarak yaptırmalısınız. Ariston kombi onarım hizmeti için adresinize gelen teknik ekibimiz cihazınızın tüm kontrollerini yaparak arızanın giderilmesini sağlarlar. Arızanın tespiti sırasında değişmesi gereken bir parça var ise sizin onayınız ile bu parça yenisi ile değiştirilir. Yedek parça değişimi orijinal parça kullanılarak gerçekleştirilir. Kesinlikle yan sanayi parça kullanılmaz. Yeni çıkan modeller konusunda da yıl içinde eğitimlere tabi tutulan ekibimiz, sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak yetkinliğe sahiptirler. Telefon numaralarımızdan bizleri arayarak Yayalar soğutma özel kombi servisimizden teknik destek alabilirsiniz.

Ariston Kombi Bakım

Kombi bakımlarınızı mutlaka periyodik olarak her yıl yaptırmalısınız. Bu konuda da teknik servisimiz sizlere teknik destek vermektedir. Ariston kombi bakım hizmeti de veren firmamızdan bakım talebinde bulunduğunuzda adresinize elen ekibimiz öncelikle sıcak su kontrolü ve peteklerin ısınma kontrolü yaparlar. Daha sonra yanma odasındaki brülörün temizlenmesi, elektrik bağlantılarının kontrolü, baca fanlarının kontrolü, filtrelerin temizliği gibi konularda tüm bakım hizmetini büyük bir titizlikle gerçekleştirirler. Yapılan bakım sırasında ileride arızalanması olası bir parça varsa bunu size bilgi vererek değiştirirler. Bakımı tamamlayan ekibimiz cihazınızı tekrar çalıştırarak tüm son kontrolleri yapar ve kombinizi faal bir şekilde size teslim ederler.