Arçelik Kombi Servisi Mevcut Arçelik kombilerinizin her türlü bakım ve onarım hizmetlerinde sizlere destek veren firmamız, Avrupa yakasındaki ilçe ve mahallelerine özel kombi servisi olarak hizmet vermekteyiz. Arçelik kombi arıza konusunda model fark etmeksizin tüm modellerde arıza ve onarım hizmeti vermekteyiz. Adresiniz neresi olursa olsun yıllardır sizlerin kombi sorunlarınızla ilgilenmekte ve sorunlarınızın çözüme ulaşması için elimizden ne gelirse yapmaktayız. Konusunda uzman olan teknik personelimiz, müşteri memnuniyeti esasına dayalı hizmet anlayışı ile sizlere hizmet vermektedir. Arçelik kombilerinizde oluşan her türlü arızada bizlere web sitemiz üzerinden ya da çağrı merkezimizden ulaşmanız yeterlidir. Ekiplerimiz en kısa sürede adresinize gelerek sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Kombi Onarım

Arçelik Kombi ServisiKombi cihazları hangi marka ve model olursa olsun arıza yaptıkları zaman gösterge ekranlarında bazı arıza kodları belirir. Bu arıza kodları her marka ve modele göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genellikle arızalar aynı sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Arçelik kombi onarım sürecinde teknik personelimiz arızanın sebebini bu arıza kodlarından öğrenirler ve kısa sürede cihazınıza müdahale ederler. Arızanın sebebine göre onarım işlemi gerçekleştirilir. Değişmesi gereken bir parça olması durumunda, teknik personelimiz sizi bilgilendirir. Parça değişimi sizin talebiniz doğrultusunda gerçekleştirilir. Yedek parça değişimleri orijinal yedek parça kullanılarak gerçekleştirilir. Yayalar Soğutma web sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilir ya da telefon numaralarımız üzerinden çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Arçelik Kombi

Kombi cihazlarınızın yılda en az bir kez bakımlarının yapılması gerekmektedir. Periyodik olarak bakımı yapılmayan kombiler çok daha kolay arıza yapabilmektedir. Arçelik kombi bakım hizmeti veren firmamız, tecrübeli ve deneyimli personeli ile kombilerinizin bakımlarını büyük bir titizlik içinde gerçekleştirmekte ve kışın soğuklarında konforlu bir yaşam geçirmenizi sağlamaktadırlar. Doğalgaz, elektrik ve su ile aynı anda çalışan bu cihazların bakımın rutin olarak yapılması olası arızaların da önüne geçecektir. Kombi bakımı sırasında teknik personelimiz, kombinizin tüm parçalarını kontrol ettikleri için arıza yapması muhtemel parçaları da tespit ederek değişimini gerçekleştirirler. Bu sayede kış ortasında kombinizin arızalanması da önlenmiş olur. Özel kombi servisi olarak hizmet veren servisimizden destek alarak kışı rahat bir şekilde geçirebilirsiniz.