Altus Kombi Servisi Avrupa yakasındaki tüm ilçelerde ve mahallelerinde tüm Altus markalı kombilerinizin tamir, bakım ve onarım işlerini, periyodik bakımlarını yapmaktayız. Altus kombi arıza sorunu yaşadığınızda servis çağırmadan önce kontrol etmeniz gereken bazı şeyler vardır. Servis çağırmadan önce kombinize elektrik akımı gelip gelmediğini kontrol edin. Daha sonra gazın gelip gelmediğini kontrol edin. Son olarak tesisatınızdaki su basıncının 1 ile 2 barın arasında olup olmadığını kontrol edin. Tüm bu kontrolleri yaptıktan sonra Altus kombi servisi hizmeti veren profesyonel bir firmadan destek almalısınız. Yaylar soğutma olarak Altus markalı tüm modellerde arıza, bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

 Kombi Onarım

Altus Kombi ServisiKombilerinizin bakımlarını periyodik olarak yaptırmadığınız durumlarda kombinizin arıza yapması olasıdır. Bu nedenle kombilerinize periyodik olarak bakım yaptırmalısınız. Altus marka kombiniz arızalandığında firmamızdan teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Altus kombi onarım ve bakım hizmeti veren firmamız, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermektedir. Sizlerin memnuniyeti bizim için referans olmaktadır. Sizlerden aldığımız olumlu geri dönüşler bizleri daha da motive etmektedir. Bu motivasyon ile sizlere daha kaliteli hizmetler sunmaktayız. Kombilerinizde oluşan arızalarda firma destek hattımızı arayarak servis talebinde bulunduğunuzda, operatörlerimiz arıza kaydınızı saha ekiplerimize iletirler. Saha ekiplerimiz talebiniz alındıktan sonra en geç 24 saat içinde adresinizde sizlere servis hizmeti verirler. Kombinizin onarımı tamamlandıktan sonra size 1 yıl servis ve parça değişimi garantisi vermekteyiz.

Kombi Bakım

Kış aylarının konforlu geçmesini sağlayan en büyük yardımcılarımızdan biri olan kombilerin, periyodik olarak bakımı yapılmalıdır. Kombi cihazları kışın uzun süreli olarak çalışmakta ancak yaz aylarında ise sürekli beklemede kalmaktadır. Bu süre zarfında kombinin aksamlarında yıpranma, aşınma gibi sebeplerden dolayı sorunlar oluşabilir. Altus kombi bakım servisi olarak hizmet veren firmamız, kombilerinize yıllık periyodik bakım hizmeti vermektedir. Bu bakımlar sayesinde kombileriniz daha verimli çalışacak ve faturalarınız da daha az gelecektir. Kombi bakımı yapılırken kombinin birçok aksamı kontrol edilir. İleride sorun yaratabilecek olan parçaların değişimi yapılır. Bakımı yapılan kombiniz servis formu ile birlikte tarafınıza teslim edilir.