Alpha marka kombiniz için en uygun fiyatlar ile Avrupa yakasında özel kombi servisi olarak hizmet sunmaktayız. Alpha Kombi Servisi olarak güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşım tarzı ile sizlere hizmet vermekteyiz. Birinci önceliğimiz daima müşteri memnuniyetidir. Yayalar Soğutma firması olarak sizlere her türlü kombi marka ve modelinde bakım ve onarım hizmetleri sunmaktayız. Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar ana uzmanlık alanı olan kombi konusunda oldukça geniş bir tecrübeye sahiptir. Kombiler her ne kadar kış aylarında ısınma ihtiyacını gidermek için yoğun olarak kullanılsa da yaz aylarında da sıcak su ve mutfaktaki ocakta kullanılmaktadır. Bu nedenle yaz kış ayrımı yapılmaksızın kombiye ihtiyacımız vardır. Alpha Kombi Arıza özel servisi olarak kombi arızalarınızda bir telefon uzağınızdayız.

Alpha Kombi Onarım

 

Alpha Kombi ServisiÖzellikle kış aylarında daha çok arıza veren kombi cihazları tam da ısınma ihtiyacını karşılayacağı sırada insanlara mağduriyet yaşatmaktadır. Bunun ana sebeplerinden biri de kombilerin rutin olarak yapılması gereken yıllık bakımlarının zamanında yapılmamasıdır. Alpha marka kombiniz arızalandığında Alpha Kombi Onarım hizmeti almak için firmamızdan destek alabilirsiniz. Yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle sizlere hizmet veren firmamız, deneyimli uzman teknisyenleri ile sorununuzu telefon numaraları üzerinden ulaşarak en kısa sürede çözmektedir. Firmamıza telefon numaraları üzerinden ulaşarak çağrı merkezimize arıza kaydınızı oluşturmanız yeterlidir. Operatörlerimiz arıza kaydınızı saha ekiplerimize ileterek en kısa sürede adresinizde hizmet almanızı sağlarlar.

Alpha Kombi Bakım

Özellikle kış aylarında çok daha konforlu bir şekilde ısınmak istiyorsanız düzenli olarak kombi bakımı yaptırmanız gerekmektedir. Alpha Kombi Bakımı esnasında kombiniz ile ilgili tüm sorunlar çözüm bulmaktadır. U sayede ileride oluşabilecek arızalar tespit edilerek, cihazın daha verimli çalışması sağlanıyor. Firma olarak hızlı, garantili ve güvenilir hizmet sağlamaktayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, sizlere çok daha iyi hizmet verebilmek için her marka ve modeldeki kombilerinizin bakım, onarım hizmetini sağlayan özel kombi servisidir. Kombilerinize bakım yaptırdığınızda, doğalgaz faturalarından tasarruf sağlayacak, kombinizin kullanım ömrünü uzatacak, gaz kaçaklarına karşı can ve mal güvenliğini korumuş olacaksınız.

Kaynak : Zeytinburnu Klima Servisi