Alarko Kombi Servisi Kombi konusunda özel servis hizmeti veren firmamız, hizmet kalitesini yüksek tutarak müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır. Evinizde ya da iş yerinizde yer alan Alarko marka kombilerinizin her türlü arıza, onarım ve bakım hizmetlerini sağlamaktayız. Doğalgaz sistemi ve tesisatı uzmanlık gerektiren ciddi bir iştir. Bu noktada doğalgaz tesisatının en önemli yapı taşı kombilerdir. Alarko kombi arıza kodları öğrenilmeden onarımı gerçekleştirilemez. Teknik servis personelimiz her türlü kombi marka ve modelinin arıza kodlarını çok iyi bilmekte ve bu arıza kodlarına göre onarım işlemini gerçekleştirmektedir. Bazı durumlarda kullanıcı hataları sonucu kombiler arıza yapabilmektedir. Bu gibi durumlarda kombiyi resetlediğiniz zaman kombiniz tekrar çalışmaya başlayacaktır.

Alarko Kombi Onarım

Alarko Kombi ServisiKombiler genellikle uzun süreli kullanım amacıyla üretilmiş cihazlardır. Ancak, kışın sürekli kullanılan kombiler yaz aylarında kullanılmadan beklemektedir. Bu şekilde bekleme konumunda kalan kombilerde çeşitli arızalar meydana gelebilmektedir. Alarko kombi onarım hizmeti veren firmamız uzman teknik personeli ile kaliteli ve güvenilir bir şekilde onarım hizmeti vermektedir. Firma olarak sektörde uzun yılların bilgi birikimi ve deneyimi ile müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet sunmaktayız. Çalışan teknik personellerimizin tamamı sertifikalı ve konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Yayalar Soğutma web sitemiz üzerinden bize ulaşarak arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz. Arıza kaydınızın açılmasını takiben yoğunluğun durumuna göre en geç 24 saat içinde ekibimiz adresinizde hazır bulunur.

Alarko Kombi Bakım

Kombilerinizin yüksek performans ile çalışması ve doğalgaz faturalarınızın cebinizi yakmaması için kış gelmeden Alarko kombi bakım hizmeti almalısınız. Kombilerin yılda bir kez mutlaka bakımının yapılması gerekmektedir. Bu sayede hem olası arızaların önüne geçilmiş olur, hem de faturalarınızı düşürerek rahat bir kış geçirmiş olursunuz. Zamanında bakımı yapılmayan kombilerin ömrü de kısalıyor, verimi de düşüyor.

Alarko kombi bakımı yapmak için özel kombi servisi olarak evinize gelen teknik personelimiz öncelikle kombinin su sızdırmazlık durumunu kontrol eder. Daha sonra kombinin içi açılarak tozlanmış olan yerler temizlenir ve yanma odasındaki brülör dikkatli bir şekilde temizlenir. Baca fanlarının kontrolü yapılır, elektrik bağlantıları kontrol edilir ve sonrasında genleşme tankı kontrol edilir. Son olarak kombi kalorifer dönüş hattındaki filtre temizlenir.

Kaynak : Kombi Servisi