Airfel Kombi Servisi sektöründe tercih edilen markalardan biridir. Bu markanın özel kombi servisi hizmetini veren firmamız Yaylar Soğutma, uzman kadrosu ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız Airfel kombi servisi hizmeti ile kurulduğu günden bu güne kadar müşterilerine elinden gelen her türlü hizmeti sunmuştur. Bizlerin birinci görevi müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle Airfel kombi arıza şikâyeti ile tarafımıza dönüş yapan müşterilerimize en hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Airfel kombinizde yaşayacağınız her türlü arızada bizleri arayarak kesin sonuç alabilirsiniz. Firmamız bünyesinde çalışan tüm teknisyen ve teknikerlerimiz sizlerin sorunlarını çözüme odaklanmış olarak hizmet vermektedir. Airfel kombi cihazınızla ilgili yaşayacağınız her türlü arızada ve bakım taleplerinde firmamızdan destek alabilirsiniz.

Airfel Kombi Onarım

Airfel Kombi ServisiFirmamızı tercih ederek garantili onarım hizmeti alabilirsiniz. Firma olarak kombi arızalarınızda uzman ekibimiz ile her türlü ihtiyacınızda sizlere etkin çözümler sunmaktayız. Airfel kombi onarım hizmeti esnasında parça değişimi gerekirse orijinal yedek parça değişimi yapılmaktadır. Firmamız kesinlikle yan sanayi parça kullanmamaktadır. Firmamızdan aldığınız onarım hizmet sonrası hem servis hem de parça değişimi için 1 yıl servis garantisi vermekteyiz. Özellikle kış aylarında kombiniz arıza yaptığında cihazınız çalışmaz ve hem sıcak su hem de ısınma konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılamaz. Bu gibi durumlarda firmamızdan acil destek hizmeti alabilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlere kombi onarım konusunda kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Airfel Kombi Bakım

Elektrik, su ve doğalgaz üçlüsüyle birlikte çalışan kombilerinizin zaman zaman arıza vermeleri muhtemeldir. Bu tarz sürpriz arızalarla karşılaşmak istemiyorsanız mutlaka yılda en az bir defa kombinize bakım yaptırmalısınız. Airfel kombi bakım hizmeti veren firmamız, Avrupa yakasında özel kombi servis hizmeti sunmaktadır. Kombi bakımı ihmale gelmemesi gereken önemli bir konudur. Çünkü bu cihazlar doğalgaz ile çalışmaktadırlar ve bakımı yapılmayan cihazlar can ve mal güvenliğiniz için de tehdit oluşturabilir. Bununla birlikte verimli çalışmadığı için ısınma konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılayamadığı gibi aynı zamanda yüksek faturalar ödemenize de sebep olabilir. Bu nedenle en az yılda bir kez olmak üzere kombi bakımlarınızı aksatmadan mutlaka yaptırmalısınız.

Kaynak : Kombi Servisi